OrcaScore
23

Defans

César Montes

Takip et Karşılaştır
Maç
11
871 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,10
Asist
0
Ortalama reyting
7,18
Yaş29
Doğum tarihi24 Şub 1997
Boy195 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri7,8 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 115 / 5
Dakika390
Reyting7,26
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet187 · %76
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası6 / 11
Kazanılan ikili mücadele29 / 48
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,30 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top16
İsabetli orta0
Topla buluşma272
Top kaybı51
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu21
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma38
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika166
Reyting7,25
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç1
Maç / İlk 114 / 4
Dakika315
Reyting7,05
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet175 · %91
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele15 / 27
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,09 / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top13
İsabetli orta0
Topla buluşma223
Top kaybı19
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma29
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)28,78
En yüksek hız (km/sa)30,44

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum38
Teknik47
Taktik64
Savunma72
Yaratıcılık37

Karakteristikler

Güçlü yönler

16

Zayıf yönler

18

Milli takım

  • Mexico72 maç · 4 gol · ilk maç Tem 2017

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
25 Eki 2026 FC Rostov – Lokomotiv Moscow 2–0 – –
17 Eki 2026 Lokomotiv Moscow – FC Krasnodar 3–3 90' 7.7
13 Eki 2026 Lokomotiv Moscow – Akron Togliatti 2–4 46' 6.9
10 Eki 2026 Fakel Voronezh – Lokomotiv Moscow 0–5 90' 8.8
6 Eyl 2026 Baltika Kaliningrad – Lokomotiv Moscow 0–1 45' 7.1
1 Eyl 2026 Akron Togliatti – Lokomotiv Moscow 5–4 120' 7.6
29 Ağu 2026 Lokomotiv Moscow – Dynamo Moscow 0–1 90' 6.3
22 Ağu 2026 CSKA Moscow – Lokomotiv Moscow 3–2 75' 6.4
6 Tem 2026 Mexico – England 2–3 45' 6.3
1 Tem 2026 Mexico – Ecuador 2–0 90' 7.7
25 Haz 2026 Czechia – Mexico 0–3 90' 7.4
11 Haz 2026 Mexico – South Africa 2–0 90' 6.8
5 Haz 2026 Mexico – Serbia 5–1 59' 6.4
31 May 2026 Mexico – Australia 1–0 30' 6.8
23 May 2026 Mexico – Ghana 2–0 – –

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 28M €
  1. Almería Yeni kulüp: Lokomotiv
    Transfer 6M €
  2. Espanyol Yeni kulüp: Almería
    Transfer 14M €
  3. Monterrey Yeni kulüp: Espanyol
    Transfer 8M €
  4. Monterrey Yeni kulüp: Monterrey
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan7,17
Son maç puanı7,717 Eki 2026
Kaçırılan maç23 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,17 Ara 2025 May 2026 Eki 2026 7,7

Son 10 maç

7,7 6,9 8,8 7,1 7,6 6,3 6,4 6,3 7,7 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Russian Premier League Lokomotiv Moscow 5 (5) 390 1 0 7,26
2026 FIFA World Cup Mexico 4 (4) 315 0 0 7,05
2026 Russian Cup Lokomotiv Moscow 2 (2) 166 0 0 7,25

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Russian Premier League 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (119 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 11 Pas arası 14 Uzaklaştırma 88 Kazanılan hava topu 95 İkili mücadele başarısı 89 Pas isabeti 54 İlerletici top taşıma 50 Reyting 69

16 maç · 1.430 dk

César Montes: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,13
11
Pas arası / 90 dk 0,69
14
Uzaklaştırma / 90 dk 6,42
88
Kazanılan hava topu / 90 dk 4,34
95
İkili mücadele başarısı %64,3
89
Pas isabeti %78,9
54
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,99
69

Nasıl hesaplıyoruz?