OrcaScore
9

Forvet

Callum Marshall

  • Luton Town
  • Northern Ireland
  • 21 yaş
  • 176 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
14
613 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,59
Asist
0
Ortalama reyting
6,64
Yaş21
Doğum tarihi28 Kas 2004
Boy176 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri2,1 Mn €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 5
Dakika525
Reyting6,68
Gol / Asist4 / 0
Şut (isabetli)23 (7)
Pas · isabet112 · %67
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası5 / 4
Kazanılan ikili mücadele18 / 66
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist3,20 / 0,25
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Topla buluşma204
Top kaybı63
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma10
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul18
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)48,11
En yüksek hız (km/sa)32,52
Maç / İlk 111 / 0
Dakika10
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet3 · %67
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma3
Top kaybı1
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)1,26
En yüksek hız (km/sa)27,68
Maç / İlk 111 / 1
Dakika78
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet18 · %44
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele3 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma34
Top kaybı17
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma2
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum56
Teknik47
Taktik49
Savunma37
Yaratıcılık43

Karakteristikler

Zayıf yönler

616

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Peterborough United – Luton Town 0–2 59' 6.3
27 Eki 2026 Luton Town – Doncaster Rovers 3–1 90' 7.1
24 Eki 2026 Luton Town – Leicester City 2–1 14' 7.2
20 Eki 2026 Luton Town – Barnsley 2–1 11' 6.6
17 Eki 2026 Milton Keynes Dons – Luton Town 2–1 31' 6.2
5 Eki 2026 Northern Ireland – Georgia 0–0 10' 6.5
25 Eyl 2026 Georgia – Northern Ireland 0–1 – –
19 Eyl 2026 Luton Town – Bradford City 0–1 90' 6.2
10 Eyl 2026 Stevenage – Luton Town 2–1 66' 6.0
5 Eyl 2026 Luton Town – Leyton Orient 1–1 29' 6.4
2 Eyl 2026 Luton Town – Stockport County 2–0 25' 7.6
30 Ağu 2026 Mansfield Town – Luton Town 5–2 62' 6.3
27 Ağu 2026 Chelsea – Luton Town 2–0 78' 6.3
22 Ağu 2026 Luton Town – Notts County 2–2 28' 7.8
15 Ağu 2026 Reading – Luton Town 3–4 20' 6.4

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 1.8M €
  1. West Ham Yeni kulüp: Luton
    Transfer 1.8M €
  2. Bochum Yeni kulüp: West Ham
    Kiralık dönüşü
  3. West Ham Yeni kulüp: Bochum
    Kiralık
  4. West Ham U21 Yeni kulüp: West Ham
    Transfer
  5. West Ham U21 Yeni kulüp: Huddersfield
    Kiralık
  6. West Ham U21 Yeni kulüp: West Brom
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)34
Ortalama puan6,62
Son maç puanı6,331 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,62 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 7,1 7,2 6,6 6,2 6,5 6,2 6,0 6,4 7,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League One Luton Town 12 (5) 525 4 0 6,68
2026 EFL Cup Luton Town 1 (1) 78 0 0 6,30
2026 UEFA Nations League Northern Ireland 1 (0) 10 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2026 · forvetler arasında yüzdelik (53 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 85 xG 37 Şut 93 xA 26 Kilit pas 27 Başarılı çalım 49 Kazanılan hava topu 26 Reyting 41

6 maç · 300 dk

Callum Marshall: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,60
85
xG / 90 dk 0,25
37
Şut / 90 dk 3,90
93
xA / 90 dk 0,03
26
Kilit pas / 90 dk 0,60
27
Başarılı çalım / 90 dk 0,60
49
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,60
26
Reyting 6,72
41

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?