OrcaScore
2

Defans

Caio César Hila

  • CSA
  • Brazil
  • 26 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
29
2.149 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,13
Asist
3
Ortalama reyting
7,05
Yaş26
Doğum tarihi16 Oca 2000
Boy180 cm
Kilo65 kg
Tercih ettiği ayakSağ

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1115 / 10
Dakika889
Reyting7,29
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç3
Maç / İlk 1114 / 14
Dakika1.260
Reyting6,79
Gol / Asist0 / 3
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet433 · %72
Kilit pas14
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele113 / 199
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top48
İsabetli orta11
Kazanılan hava topu25
Uzaklaştırma49
Top kazanma119
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul15
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum38
Teknik48
Taktik43
Savunma55
Yaratıcılık46

Karakteristikler

Güçlü yönler

11

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
4 Eyl 2026 CSA – Nacional-AM 0–0 90' 7.7
28 Ağu 2026 Nacional-AM – CSA 3–1 90' 7.1
15 Ağu 2026 CSA – Uberlândia EC 0–2 90' 7.7
8 Ağu 2026 Uberlândia EC – CSA 1–0 79' 6.7
26 Tem 2026 CSA – São Luiz 2–1 90' 7.3
19 Tem 2026 São Luiz – CSA 0–0 90' 7.7
14 Tem 2026 CSA – Betim Futebol 4–0 90' 7.1
4 Tem 2026 Betim Futebol – CSA 1–0 90' 7.0
27 Haz 2026 CSA – Lagarto 2–0 90' 7.5
21 Haz 2026 Lagarto – CSA 1–1 90' 7.1
7 Mar 2026 Água Santa – Osasco Sporting 2–1 90' 6.5
1 Mar 2026 Osasco Sporting – Ituano 2–0 90' 7.0
26 Şub 2026 Inter de Limeira – Osasco Sporting 1–3 90' 7.8
22 Şub 2026 Osasco Sporting – Votuporanguense 1–2 90' 7.0
14 Şub 2026 EC São Bento – Osasco Sporting 1–2 90' 6.5

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 7 kayıt
  1. Osasco Yeni kulüp: CSA
    Bonservissiz
  2. Manaus Yeni kulüp: Osasco
    Transfer Belirtilmemiş
  3. XV de Piracicaba Yeni kulüp: Manaus
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Amazonas Yeni kulüp: XV de Piracicaba
    Bonservissiz
  5. Cuiabá U20 Yeni kulüp: Amazonas
    Bonservissiz
  6. Cuiabá U20 Yeni kulüp: São Bento
    Kiralık
  7. Cuiabá U20 Yeni kulüp: Velo Clube
    Kiralık dönüşü

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Paulista, Série A2 Osasco Sporting 14 (14) 1.260 0 3 6,79
2026 Brasileirão Série D CSA 15 (10) 889 0 – 7,29

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Paulista, Série A2 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (113 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 92 Pas arası 57 Uzaklaştırma 29 Kazanılan hava topu 27 İkili mücadele başarısı 1 Pas isabeti 20 İlerletici top taşıma 50 Reyting 13

10 maç · 303 dk

Caio César Hila: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,89
92
Pas arası / 90 dk 1,78
57
Uzaklaştırma / 90 dk 2,38
29
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,78
27
İkili mücadele başarısı %26,3
1
Pas isabeti %74,4
20
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,57
13

Nasıl hesaplıyoruz?