OrcaScore
30

Forvet

Bryan Linssen

  • NEC Nijmegen
  • Netherlands
  • 36 yaş
  • 170 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
13
985 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,27
Asist
1
Ortalama reyting
6,57
Yaş36
Doğum tarihi8 Eki 1990
Boy170 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri290 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 8
Dakika727
Reyting6,45
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)16 (4)
Pas · isabet87 · %70
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası4 / 3
Kazanılan ikili mücadele22 / 63
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,02 / 0,59
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%6
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma165
Top kaybı57
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma3
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul16
Ofsayt6
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)62,17
En yüksek hız (km/sa)32,38
Maç / İlk 113 / 3
Dakika258
Reyting6,97
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)7 (2)
Pas · isabet23 · %61
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele5 / 22
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,54 / 0,21
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma49
Top kaybı17
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma1
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)25,86
En yüksek hız (km/sa)30,72

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum65
Teknik50
Taktik49
Savunma27
Yaratıcılık48

Karakteristikler

Güçlü yönler

26

Zayıf yönler

615

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 SC Heerenveen – NEC Nijmegen 1–0 90' 6.1
25 Eki 2026 NEC Nijmegen – FC Groningen 2–2 90' 6.4
22 Eki 2026 GNK Dinamo Zagreb – NEC Nijmegen 2–4 89' 8.7
18 Eki 2026 NEC Nijmegen – Fortuna Sittard 2–2 90' 6.6
15 Eki 2026 NEC Nijmegen – Levski Sofia 1–1 90' 6.2
10 Eki 2026 AFC Ajax – NEC Nijmegen 1–1 73' 6.5
20 Eyl 2026 NEC Nijmegen – Go Ahead Eagles 1–1 90' 6.2
17 Eyl 2026 Juventus – NEC Nijmegen 5–0 79' 6.0
12 Eyl 2026 SC Cambuur – NEC Nijmegen 3–0 32' 6.4
5 Eyl 2026 NEC Nijmegen – Feyenoord 1–3 90' 6.5
29 Ağu 2026 PEC Zwolle – NEC Nijmegen 1–3 80' 6.6
25 Ağu 2026 Bodø/Glimt – NEC Nijmegen 3–0 62' 6.1
19 Ağu 2026 NEC Nijmegen – Bodø/Glimt 1–3 68' 6.0
15 Ağu 2026 Willem II Tilburg – NEC Nijmegen 1–4 66' 6.4
11 Ağu 2026 NEC Nijmegen – Olympiacos FC 2–1 105' 7.5

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 3.2M €
  1. Urawa Reds Yeni kulüp: NEC
    Bonservissiz
  2. Feyenoord Yeni kulüp: Urawa Reds
    Transfer 1.3M €
  3. Vitesse Yeni kulüp: Feyenoord
    Bonservissiz
  4. Groningen Yeni kulüp: Vitesse
    Transfer 1M €
  5. Heracles Yeni kulüp: Groningen
    Transfer 850k €
  6. VVV-Venlo Yeni kulüp: Heracles
    Transfer Belirtilmemiş
  7. MVV Yeni kulüp: VVV-Venlo
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Fortuna Yeni kulüp: MVV
    Bonservissiz
  9. Fortuna U19 Yeni kulüp: Fortuna
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)44
Ortalama puan6,74
Son maç puanı6,131 Eki 2026
Kaçırılan maç12 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,74 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,1

Son 10 maç

6,1 6,4 8,7 6,6 6,2 6,5 6,2 6,0 6,4 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 VriendenLoterij Eredivisie NEC Nijmegen 10 (8) 727 1 0 6,45
2026 UEFA Europa League NEC Nijmegen 3 (3) 258 1 1 6,97

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

VriendenLoterij Eredivisie 2026 · forvetler arasında yüzdelik (25 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 14 xG 2 Şut 10 xA 62 Kilit pas 38 Başarılı çalım 30 Kazanılan hava topu 54 Reyting 6

4 maç · 292 dk

Bryan Linssen: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,00
14
xG / 90 dk 0,05
2
Şut / 90 dk 0,92
10
xA / 90 dk 0,12
62
Kilit pas / 90 dk 0,92
38
Başarılı çalım / 90 dk 0,31
30
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,92
54
Reyting 6,43
6

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?