OrcaScore
43

Defans

Bruno Wilson

Takip et Karşılaştır
Maç
11
931 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,10
Asist
0
Ortalama reyting
6,89
Yaş29
Doğum tarihi27 Ara 1996
Boy192 cm
Kilo78 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri580 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 5
Dakika481
Reyting6,98
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (2)
Pas · isabet320 · %89
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele30 / 49
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top21
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu6
Uzaklaştırma25
Top kazanma43
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç2
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,40
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet166 · %89
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 3
Kazanılan ikili mücadele11 / 19
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,11 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta0
Topla buluşma199
Top kaybı19
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma14
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)25,53
En yüksek hız (km/sa)30,99
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting7,35
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet111 · %89
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 4
Kazanılan ikili mücadele3 / 6
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma132
Top kaybı13
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma10
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Karakteristikler

Zayıf yönler

17

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
26 Eki 2026 FC Ararat-Armenia – FC Noah 2–1 90' 6.3
22 Eki 2026 FC Ararat-Armenia – AZ 0–4 90' 6.1
18 Eki 2026 BKMA Yerevan – FC Ararat-Armenia 0–1 90' 7.1
15 Eki 2026 Jagiellonia Białystok – FC Ararat-Armenia 3–1 90' 6.2
10 Eki 2026 FC Ararat-Armenia – FC Alashkert 1–1 90' 6.6
29 Eyl 2026 Mozambique – Sudan 4–1 90' 7.3
25 Eyl 2026 Mozambique – Senegal 1–1 90' 7.4
20 Eyl 2026 FC Shirak Gyumri – FC Ararat-Armenia 1–3 90' 7.3
16 Eyl 2026 FC Ararat-Armenia – AC Sparta Praha 1–4 90' 6.9
11 Eyl 2026 FC Ararat-Armenia – FC Syunik 3–0 – –
5 Eyl 2026 FC Ararat – FC Ararat-Armenia 0–1 90' 7.8
31 Ağu 2026 Pyunik – FC Ararat-Armenia 2–1 – –
27 Ağu 2026 FC Ararat-Armenia – Universitatea Craiova 1–0 – –
23 Ağu 2026 FC Ararat-Armenia – Sardarapat FC 1–1 – –
20 Ağu 2026 Universitatea Craiova – FC Ararat-Armenia 1–1 – –

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 400k €
  1. Takımsız Yeni kulüp: Ararat-Armenia
    Transfer
  2. San Jose Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. Vizela Yeni kulüp: San Jose
    Bonservissiz
  4. Braga Yeni kulüp: Vizela
    Bonservissiz
  5. Tenerife Yeni kulüp: Braga
    Kiralık dönüşü
  6. Braga Yeni kulüp: Tenerife
    Kiralık
  7. Tondela Yeni kulüp: Braga
    Transfer 400k €
  8. Braga B Yeni kulüp: Tondela
    Bonservissiz
  9. Takımsız Yeni kulüp: Braga B
    Transfer
  10. Sporting U19 Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 26 Eki 2026
Maç (12 ay)10
Ortalama puan6,95
Son maç puanı6,122 Eki 2026
Kaçırılan maç2
5 6 7 8 9 6,95 Ağu 2026 Eyl 2026 Eki 2026 6,1

Son 10 maç

6,1 7,1 6,2 6,6 7,3 7,4 7,3 6,9 7,8 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Armenian Premier League FC Ararat-Armenia 6 (5) 481 0 0 6,98
2026 UEFA Europa League FC Ararat-Armenia 3 (3) 270 1 0 6,40
2026 Africa Cup of Nations Qual. Mozambique 2 (2) 180 0 0 7,35

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (217 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 4 Pas arası 90 Uzaklaştırma 96 Kazanılan hava topu 62 İkili mücadele başarısı 21 Pas isabeti 50 İlerletici top taşıma 49 Reyting 61

13 maç · 1.041 dk

Bruno Wilson: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,61
4
Pas arası / 90 dk 1,73
90
Uzaklaştırma / 90 dk 5,36
96
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,73
62
İkili mücadele başarısı %50,6
21
Pas isabeti %85,1
50
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
49
Reyting 6,88
61

Nasıl hesaplıyoruz?