OrcaScore
14

Defans

Bruno Bispo

  • Paysandu SC
  • Brazil
  • 30 yaş
  • 186 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
31
2.578 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,10
Asist
1
Ortalama reyting
6,88
Yaş30
Doğum tarihi6 Haz 1996
Boy186 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri230 B €
Sözleşme bitişi30 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1118 / 17
Dakika1.408
Reyting6,87
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)7 (3)
Pas · isabet674 · %88
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele152 / 235
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%14
İsabetli uzun top35
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu63
Uzaklaştırma57
Top kazanma190
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul16
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç2
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 1112 / 12
Dakika1.080
Reyting6,90
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet607 · %88
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası6 / 10
Kazanılan ikili mücadele31 / 63
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top35
İsabetli orta0
Topla buluşma727
Top kaybı76
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu19
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma60
Top kazanma25
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum34
Teknik44
Taktik47
Savunma60
Yaratıcılık36

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
11 Eki 2026 Brusque – Paysandu SC 1–1 90' 7.3
4 Eki 2026 Paysandu SC – Ferroviária 1–0 90' 7.3
27 Eyl 2026 Inter de Limeira – Paysandu SC 2–0 27' 6.7
21 Eyl 2026 Paysandu SC – Inter de Limeira 2–2 – –
13 Eyl 2026 Ferroviária – Paysandu SC 1–0 – –
8 Eyl 2026 Paysandu SC – Brusque 1–2 – –
22 Ağu 2026 Ituano – Paysandu SC 0–1 38' 6.7
18 Ağu 2026 Ferroviária – Paysandu SC 4–0 72' 7.3
11 Ağu 2026 Paysandu SC – Confiança 2–1 90' 7.2
27 Tem 2026 Amazonas FC – Paysandu SC 2–1 90' 6.6
12 Tem 2026 Paysandu SC – Guarani 3–2 90' 7.2
5 Tem 2026 Ypiranga FC – Paysandu SC 1–0 90' 7.6
27 Haz 2026 Paysandu SC – Santa Cruz 1–3 90' 6.1
21 Haz 2026 Maranhão AC – Paysandu SC 0–1 90' 7.5
14 Haz 2026 Paysandu SC – Inter de Limeira 1–2 56' 6.5

Kariyer ve transferler

14 kulüp · 16 kayıt
  1. North Yeni kulüp: Paysandu
    Transfer Belirtilmemiş
  2. ABC Yeni kulüp: North
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Remo Yeni kulüp: ABC
    Bonservissiz
  4. Erbil Yeni kulüp: Remo
    Bonservissiz
  5. Manaus Yeni kulüp: Erbil
    Transfer Belirtilmemiş
  6. Takımsız Yeni kulüp: Manaus
    Transfer
  7. Al-Qadsiah Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  8. Takımsız Yeni kulüp: Al-Qadsiah
    Transfer
  9. Náutico Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  10. Ypiranga Yeni kulüp: Náutico
    Bonservissiz
  11. Luverdense Yeni kulüp: Ypiranga
    Bonservissiz
  12. Tombense Yeni kulüp: Luverdense
    Kiralık dönüşü
  13. Luverdense Yeni kulüp: Tombense
    Kiralık
  14. Osasco Yeni kulüp: Luverdense
    Bonservissiz
  15. Vitória Yeni kulüp: Osasco
    Bonservissiz
  16. Vitória U20 Yeni kulüp: Vitória
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)31
Ortalama puan6,88
Son maç puanı7,311 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,88 Oca 2026 Nis 2026 Eki 2026 7,3

Son 10 maç

7,3 7,3 6,7 6,7 7,3 7,2 6,6 7,2 7,6 6,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série C Paysandu SC 18 (17) 1.408 1 1 6,87
2026 Mineiro, Módulo I North 12 (12) 1.080 1 0 6,90
2026 Copa do Brasil Paysandu SC 1 (1) 90 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série C 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (159 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 92 Pas arası 52 Uzaklaştırma 82 Kazanılan hava topu 85 İkili mücadele başarısı 92 Pas isabeti 77 İlerletici top taşıma 50 Reyting 26

19 maç · 1.165 dk

Bruno Bispo: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,70
92
Pas arası / 90 dk 1,78
52
Uzaklaştırma / 90 dk 4,09
82
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,48
85
İkili mücadele başarısı %50,3
92
Pas isabeti %86,1
77
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,66
26

Nasıl hesaplıyoruz?