OrcaScore
96

Forvet

Brighton Labeau

  • FC Thun
  • Martinique
  • 30 yaş
  • 181 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
17
1.269 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,50
Asist
2
Ortalama reyting
6,89
Yaş30
Doğum tarihi1 Oca 1996
Boy181 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri470 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 9
Dakika774
Reyting7,20
Gol / Asist5 / 1
Şut (isabetli)23 (11)
Pas · isabet148 · %60
Kilit pas11
Top kapma / Pas arası7 / 2
Kazanılan ikili mücadele81 / 176
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist4,34 / 1,29
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%22
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Topla buluşma352
Top kaybı147
Top kaptırma18
Kazanılan hava topu49
Kazanılan yer ikilisi32
Uzaklaştırma17
Top kazanma25
Maruz kaldığı faul16
Yaptığı faul23
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)83,06
En yüksek hız (km/sa)34,95
Maç / İlk 114 / 4
Dakika336
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)6 (1)
Pas · isabet39 · %74
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele19 / 55
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,73 / 0,28
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma101
Top kaybı39
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma2
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)25,31
En yüksek hız (km/sa)35,85
Maç / İlk 112 / 2
Dakika159
Reyting6,20
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet30 · %50
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele9 / 31
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,28 / 0,50
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma61
Top kaybı33
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma2
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul5
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)8,68
En yüksek hız (km/sa)29,83

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 11 kayıt · toplam bonservis 1.1M €
  1. EAG Yeni kulüp: Thun
    Transfer 650k €
  2. Lausanne Yeni kulüp: EAG
    Transfer 400k €
  3. Stade Ls Ouchy Yeni kulüp: Lausanne
    Transfer Belirtilmemiş
  4. USG Yeni kulüp: Stade Ls Ouchy
    Bonservissiz
  5. Rapid București Yeni kulüp: USG
    Bonservissiz
  6. Amiens Yeni kulüp: Rapid București
    Bonservissiz
  7. Villefranche Yeni kulüp: Amiens
    Kiralık dönüşü
  8. Amiens Yeni kulüp: Villefranche
    Kiralık
  9. Créteil Yeni kulüp: Amiens
    Kiralık dönüşü
  10. Amiens Yeni kulüp: Créteil
    Kiralık
  11. AS Monaco U21 Yeni kulüp: Amiens
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)42
Ortalama puan6,63
Son maç puanı8,91 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,63 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 8,9

Son 10 maç

8,9 6,8 6,5 5,9 6,3 6,6 6,2 6,5 6,7 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Swiss Super League FC Thun 11 (9) 774 5 1 7,20
2026 CONCACAF Nations League Martinique 4 (4) 336 0 1 6,40
2026 UEFA Conference League FC Thun 2 (2) 159 0 0 6,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Ligue 2 2024 · forvetler arasında yüzdelik (73 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 80 xG 50 Şut 61 xA 50 Kilit pas 77 Başarılı çalım 64 Kazanılan hava topu 82 Reyting 76

28 maç · 1.457 dk

Brighton Labeau: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,49
80
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 2,47
61
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,42
77
Başarılı çalım / 90 dk 0,99
64
Kazanılan hava topu / 90 dk 4,14
82
Reyting 6,99
76

Nasıl hesaplıyoruz?