OrcaScore
2

Defans

Brian Bayeye

  • FC Botoșani
  • DR Congo
  • 26 yaş
  • 190 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
13
1.125 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,72
Yaş26
Doğum tarihi30 Haz 2000
Boy190 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri530 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1113 / 12
Dakika1.125
Reyting6,72
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet480 · %85
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası13 / 14
Kazanılan ikili mücadele51 / 93
Başarılı çalım11
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,25
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta5
Topla buluşma789
Top kaybı157
Top kaptırma10
Kazanılan hava topu17
Kazanılan yer ikilisi34
Uzaklaştırma17
Top kazanma76
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul8
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç5
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)101,94
En yüksek hız (km/sa)35,26

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum37
Teknik44
Taktik33
Savunma50
Yaratıcılık43

Milli takım

  • DR Congo3 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Universitatea Craiova – FC Botoșani 2–1 90' 6.4
23 Eki 2026 FC Botoșani – FC Petrolul Ploiești 1–3 90' 6.5
16 Eki 2026 FC Dinamo București – FC Botoșani 2–0 90' 6.5
10 Eki 2026 FC Botoșani – UTA Arad 2–0 90' 7.0
19 Eyl 2026 CFR 1907 Cluj – FC Botoșani 3–1 90' 6.6
13 Eyl 2026 FC Argeș Pitești – FC Botoșani 1–1 90' 6.6
5 Eyl 2026 FC Botoșani – Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 5–0 90' 7.1
30 Ağu 2026 FCV Farul Constanța – FC Botoșani 0–0 90' 6.7
24 Ağu 2026 FC Botoșani – FK Csíkszereda Miercurea Ciuc 1–0 90' 7.7
17 Ağu 2026 FCSB – FC Botoșani 3–2 90' 6.1
10 Ağu 2026 FC Botoșani – FC Corvinul Hunedoara 0–0 90' 6.6
3 Ağu 2026 FC Universitatea Cluj – FC Botoșani 2–1 90' 6.5
27 Tem 2026 FC Botoșani – FC Rapid București 1–1 45' 7.0
2 May 2026 Bourg-en-Bresse – FC Villefranche Beaujolais 1–0 90' 6.6
24 Nis 2026 Stade Malherbe Caen – FC Villefranche Beaujolais 3–0 90' 6.7

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 11 kayıt · toplam bonservis 700k €
  1. Villefranche Yeni kulüp: FC Botoșani
    Bonservissiz
  2. Takımsız Yeni kulüp: Villefranche
    Transfer
  3. Torino Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  4. Radnički N. Yeni kulüp: Torino
    Kiralık dönüşü
  5. Torino Yeni kulüp: Radnički N.
    Kiralık
  6. Ascoli Yeni kulüp: Torino
    Kiralık dönüşü
  7. Torino Yeni kulüp: Ascoli
    Kiralık
  8. Catanzaro Yeni kulüp: Torino
    Transfer 700k €
  9. Carpi Yeni kulüp: Catanzaro
    Kiralık dönüşü
  10. Catanzaro Yeni kulüp: Carpi
    Kiralık
  11. Troyes U19 Yeni kulüp: Catanzaro
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)26
Ortalama puan6,63
Son maç puanı6,41 Kas 2026
Kaçırılan maç0
4 5 6 7 8 6,63 Oca 2026 Tem 2026 Kas 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 6,5 6,5 7,0 6,6 6,6 7,1 6,7 7,7 6,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 SuperLiga României FC Botoșani 13 (12) 1.125 0 0 6,72

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Mozzart Bet Superliga 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (144 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 78 Pas arası 54 Uzaklaştırma 45 Kazanılan hava topu 37 İkili mücadele başarısı 49 Pas isabeti 10 İlerletici top taşıma 50 Reyting 7

7 maç · 522 dk

Brian Bayeye: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,07
78
Pas arası / 90 dk 1,21
54
Uzaklaştırma / 90 dk 3,10
45
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,38
37
İkili mücadele başarısı %54,9
49
Pas isabeti %73,5
10
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,56
7

Nasıl hesaplıyoruz?