OrcaScore
10

Orta saha

Brais Méndez

Sakat — Thigh Injury · Dönüş: 11 Kas 2026
Takip et Karşılaştır
Maç
19
1.425 dk
Gol
8
G+A / 90 dk: 0,69
Asist
3
Ortalama reyting
7,32
Yaş29
Doğum tarihi7 Oca 1997
Boy184 cm
Kilo76 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri6,3 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Thigh Injury · Günlük takip 27 Eki 2026 itibarıyla · Dönüş: 11 Kas 2026
  • Sakatlık Thigh Injury · Şüpheli Bitti: 29 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1113 / 10
Dakika967
Reyting7,33
Gol / Asist5 / 2
Şut (isabetli)38 (19)
Pas · isabet547 · %86
Kilit pas26
Top kapma / Pas arası17 / 6
Kazanılan ikili mücadele41 / 104
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,79 / 3,18
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%13
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol3
Direkten dönen1
İsabetli uzun top15
İsabetli orta11
Topla buluşma776
Top kaybı169
Top kaptırma13
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi40
Uzaklaştırma5
Top kazanma33
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul13
Ofsayt6
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)112,12
En yüksek hız (km/sa)30,93
Maç / İlk 114 / 3
Dakika248
Reyting7,23
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)9 (6)
Pas · isabet133 · %91
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele12 / 33
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 1
Beklenen gol / asist1,02 / 0,39
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%22
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta4
Topla buluşma200
Top kaybı44
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma1
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika210
Reyting7,40
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet87 · %84
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele13 / 27
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma136
Top kaybı34
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma5
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul4
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum65
Teknik52
Taktik54
Savunma38
Yaratıcılık63

Karakteristikler

Güçlü yönler

2634

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Spain4 maç · 1 gol · ilk maç Kas 2018

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
22 Eki 2026 Columbus Crew – St.Louis City 3–5 120' 7.1
19 Eki 2026 FC Cincinnati – Columbus Crew 0–2 45' 6.7
15 Eki 2026 Columbus Crew – Charlotte FC 3–1 90' 9.3
11 Eki 2026 Orlando City SC – Columbus Crew 3–2 90' 9.3
28 Eyl 2026 Columbus Crew – Inter Miami CF 2–1 90' 6.8
20 Eyl 2026 CF Montréal – Columbus Crew 0–2 90' 7.9
17 Eyl 2026 Columbus Crew – Orlando City SC 2–1 90' 7.7
13 Eyl 2026 Columbus Crew – New York Red Bulls 0–1 90' 6.7
10 Eyl 2026 DC United – Columbus Crew 2–1 45' 6.8
6 Eyl 2026 Columbus Crew – Colorado Rapids 3–0 90' 6.8
30 Ağu 2026 Columbus Crew – New England Revolution 1–3 89' 7.5
27 Ağu 2026 Club América – Columbus Crew 2–0 66' 6.4
23 Ağu 2026 Nashville SC – Columbus Crew 3–2 84' 6.7
20 Ağu 2026 Columbus Crew – CF Montréal 1–2 90' 6.7
16 Ağu 2026 Charlotte FC – Columbus Crew 3–1 45' 6.6

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 20M €
  1. Real Sociedad Yeni kulüp: Columbus
    Transfer 6M €
  2. Celta Yeni kulüp: Real Sociedad
    Transfer 14M €
  3. Celta Fortuna Yeni kulüp: Celta
    Transfer
  4. Celta Yeni kulüp: Celta Fortuna
    Transfer
  5. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)41
Ortalama puan7,08
Son maç puanı7,122 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,08 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,1

Son 10 maç

7,1 6,7 9,3 9,3 6,8 7,9 7,7 6,7 6,8 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Columbus Crew 13 (10) 967 5 2 7,33
2026 Leagues Cup Columbus Crew 4 (3) 248 2 1 7,23
2026 US Open Cup Columbus Crew 2 (2) 210 1 0 7,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · forvetler arasında yüzdelik (85 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 39 xG 8 Şut 37 xA 61 Kilit pas 61 Başarılı çalım 44 Kazanılan hava topu 17 Reyting 56

8 maç · 668 dk

Brais Méndez: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,27
39
xG / 90 dk 0,11
8
Şut / 90 dk 2,29
37
xA / 90 dk 0,16
61
Kilit pas / 90 dk 1,62
61
Başarılı çalım / 90 dk 0,67
44
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,13
17
Reyting 6,99
56

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?