OrcaScore
5

Defans

Bradley Kamdem

Takip et Karşılaştır
Maç
28
2.326 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,12
Asist
1
Ortalama reyting
6,97
Yaş32
Doğum tarihi18 Ağu 1994
Boy184 cm
Kilo82 kg
Piyasa değeri92 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1125 / 24
Dakika2.083
Reyting6,98
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)5 (3)
Pas · isabet951 · %84
Kilit pas15
Top kapma / Pas arası35 / 21
Kazanılan ikili mücadele67 / 127
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,03 / 0,72
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%40
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top46
İsabetli orta14
Topla buluşma1.476
Top kaybı262
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi55
Uzaklaştırma41
Top kazanma57
Maruz kaldığı faul16
Yaptığı faul25
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç8
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)153,66
En yüksek hız (km/sa)35,20
Maç / İlk 113 / 3
Dakika243
Reyting6,87
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)2 (2)
Pas · isabet107 · %87
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 4
Kazanılan ikili mücadele7 / 12
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta3
Topla buluşma168
Top kaybı28
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma9
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum35
Teknik43
Taktik51
Savunma67
Yaratıcılık39

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 FC Supra Du Quebec – Cavalry FC 2–1 90' 6.7
25 Eki 2026 Cavalry FC – Vancouver FC 1–0 90' 7.3
17 Eki 2026 Cavalry FC – Pacific FC 4–2 90' 7.9
12 Eki 2026 Halifax Wanderers FC – Cavalry FC 2–2 90' 6.9
3 Eki 2026 Inter Toronto – Cavalry FC 3–1 65' 6.7
1 Eki 2026 Atlético Ottawa – Cavalry FC 3–2 85' 6.9
26 Eyl 2026 Cavalry FC – FC Supra Du Quebec 6–0 80' 7.0
20 Eyl 2026 Cavalry FC – Forge FC 1–1 83' 6.8
14 Eyl 2026 Pacific FC – Cavalry FC 0–1 90' 7.0
7 Eyl 2026 Halifax Wanderers FC – Cavalry FC 1–3 87' 6.8
30 Ağu 2026 Cavalry FC – Vancouver FC 1–0 90' 8.4
22 Ağu 2026 Cavalry FC – Atlético Ottawa 3–1 90' 6.5
16 Ağu 2026 Cavalry FC – Forge FC 2–1 72' 7.4
9 Ağu 2026 FC Supra Du Quebec – Cavalry FC 1–1 84' 6.9
25 Tem 2026 Vancouver FC – Cavalry FC 1–0 85' 6.9

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 12 kayıt
  1. Valletta Yeni kulüp: Cavalry
    Bonservissiz
  2. Takımsız Yeni kulüp: Valletta
    Transfer
  3. Atlanta United II Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  4. Bonservissiz
  5. Takımsız Yeni kulüp: Saint Louis FC
    Transfer
  6. Fresno Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  7. Rochester NY Yeni kulüp: Fresno
    Bonservissiz
  8. Takımsız Yeni kulüp: Rochester NY
    Transfer
  9. Colorado Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  10. UNLV Rebels Yeni kulüp: Colorado
    Transfer
  11. Calgary Foothills Yeni kulüp: UNLV Rebels
    Kiralık dönüşü
  12. UNLV Rebels Yeni kulüp: Calgary Foothills
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,97
Son maç puanı6,72 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,97 Nis 2026 Ağu 2026 Kas 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 7,3 7,9 6,9 6,7 6,9 7,0 6,8 7,0 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Canadian Premier League Cavalry FC 25 (24) 2.083 2 0 6,98
2026 Canadian Championship Cavalry FC 3 (3) 243 0 1 6,87

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Canadian Premier League 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (34 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 16 Pas arası 34 Uzaklaştırma 4 Kazanılan hava topu 31 İkili mücadele başarısı 28 Pas isabeti 54 İlerletici top taşıma 54 Reyting 72

8 maç · 670 dk

Bradley Kamdem: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,94
16
Pas arası / 90 dk 0,94
34
Uzaklaştırma / 90 dk 1,21
4
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,54
31
İkili mücadele başarısı %50,0
28
Pas isabeti %85,9
54
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,94
54
Reyting 7,01
72

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?