OrcaScore
15

Defans

Blás Riveros

Takip et Karşılaştır
Maç
16
856 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,11
Asist
0
Ortalama reyting
6,81
Yaş28
Doğum tarihi3 Şub 1998
Boy178 cm
Kilo68 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri960 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 6
Dakika565
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)7 (0)
Pas · isabet241 · %85
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası5 / 8
Kazanılan ikili mücadele26 / 50
Başarılı çalım10
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,02 / 0,59
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta10
Topla buluşma428
Top kaybı110
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi21
Uzaklaştırma10
Top kazanma25
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul0
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 114 / 3
Dakika189
Reyting7,00
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet51 · %76
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası5 / 1
Kazanılan ikili mücadele11 / 25
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,16 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%100
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta2
Topla buluşma115
Top kaybı34
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma8
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)20,74
En yüksek hız (km/sa)32,77
Maç / İlk 112 / 1
Dakika102
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet49 · %88
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele3 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma78
Top kaybı23
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma1
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum43
Teknik53
Taktik51
Savunma62
Yaratıcılık50

Milli takım

  • Paraguay15 maç · 0 gol · ilk maç May 2016

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Cerro Porteño – Olimpia 0–2 90' 6.8
26 Eki 2026 Sportivo San Lorenzo – Cerro Porteño 1–3 90' 7.5
18 Eki 2026 Cerro Porteño – Sportivo Ameliano 2–2 62' 6.1
15 Eki 2026 Cerro Porteño – Sportivo San Lorenzo 7–5 – –
11 Eki 2026 Sportivo Luqueño – Cerro Porteño 0–3 63' 7.1
27 Eyl 2026 Sportivo Trinidense – Cerro Porteño 2–1 45' 6.4
12 Eyl 2026 Guaraní – Cerro Porteño 1–1 63' 6.4
8 Eyl 2026 Cerro Porteño – Nacional Asunción 1–0 29' 7.1
4 Eyl 2026 Recoleta FC – Cerro Porteño 1–3 15' 6.8
2 Ağu 2026 Cerro Porteño – Sportivo Luqueño 3–0 45' 6.4
29 Tem 2026 CS 2 de Mayo – Cerro Porteño 2–1 63' 6.9
24 May 2026 Cerro Porteño – Rubio Ñu 2–0 25' 7.2
22 Şub 2026 Cerro Porteño – Olimpia 0–1 10' 6.7
28 Oca 2026 Sportivo San Lorenzo – Cerro Porteño 2–4 64' 8.0
25 Oca 2026 Cerro Porteño – Libertad 1–1 90' 6.1

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 2.6M €
  1. Talleres Yeni kulüp: Cerro Porteño
    Bonservissiz
  2. Brøndby Yeni kulüp: Talleres
    Transfer 834k €
  3. Basel Yeni kulüp: Brøndby
    Transfer 67k €
  4. Olimpia Yeni kulüp: Basel
    Transfer 1.7M €
  5. Olimpia U20 Yeni kulüp: Olimpia
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)15
Ortalama puan6,84
Son maç puanı6,81 Kas 2026
Kaçırılan maç31 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,84 Ara 2025 Eyl 2026 Kas 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 7,5 6,1 7,1 6,4 6,4 7,1 6,8 6,4 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Primera División Cerro Porteño 10 (6) 565 0 0 6,75
2026 Primera División, Apertura Cerro Porteño 4 (3) 189 1 0 7,00
2026 World Cup Qual. CONMEBOL Paraguay 2 (1) 102 0 0 6,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Profesional de Fútbol 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (235 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 7 Pas arası 13 Uzaklaştırma 8 Kazanılan hava topu 18 İkili mücadele başarısı 4 Pas isabeti 81 İlerletici top taşıma 47 Reyting 23

16 maç · 788 dk

Blás Riveros: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,91
7
Pas arası / 90 dk 0,80
13
Uzaklaştırma / 90 dk 1,60
8
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,91
18
İkili mücadele başarısı %44,8
4
Pas isabeti %81,7
81
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
47
Reyting 6,75
23

Nasıl hesaplıyoruz?