OrcaScore
24

Orta saha

Benjamín Borasi

  • Náutico
  • Argentina
  • 28 yaş
  • 171 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
30
1.695 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,21
Asist
1
Ortalama reyting
6,79
Yaş28
Doğum tarihi11 Kas 1997
Boy171 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri270 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1116 / 11
Dakika1.044
Reyting6,81
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)27 (10)
Pas · isabet306 · %80
Kilit pas18
Top kapma / Pas arası28 / 13
Kazanılan ikili mücadele67 / 133
Başarılı çalım13
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist3,98 / 0,96
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%7
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top3
İsabetli orta4
Topla buluşma541
Top kaybı143
Top kaptırma13
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi61
Uzaklaştırma10
Top kazanma59
Maruz kaldığı faul20
Yaptığı faul22
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)91,73
En yüksek hız (km/sa)36,65
Maç / İlk 1112 / 5
Dakika501
Reyting6,76
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)7 (1)
Pas · isabet107 · %69
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele50 / 110
Başarılı çalım12
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta4
Kazanılan hava topu3
Uzaklaştırma0
Top kazanma26
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul6
Ofsayt4
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika150
Reyting–
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Kafa golü0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum50
Teknik53
Taktik37
Savunma45
Yaratıcılık47

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Náutico – Avaí 1–0 90' 7.6
27 Eki 2026 Juventude – Náutico 4–0 66' 6.5
20 Eki 2026 Goiás – Náutico 0–0 71' 6.7
9 Eki 2026 Náutico – Grêmio Novorizontino 0–2 52' 7.0
3 Eki 2026 Fortaleza – Náutico 1–1 32' 6.9
26 Eyl 2026 Náutico – Sport Recife 3–1 32' 7.2
22 Eyl 2026 Cuiabá – Náutico 3–0 45' 6.8
16 Eyl 2026 Náutico – Operário-PR 3–3 67' 6.5
10 Eyl 2026 América Mineiro – Náutico 2–1 45' 6.3
4 Eyl 2026 Náutico – Botafogo-SP 1–0 56' 7.2
29 Ağu 2026 Náutico – Athletic Club 2–1 90' 6.7
23 Ağu 2026 São Bernardo – Náutico 1–1 85' 6.4
19 Ağu 2026 Náutico – Ceará 1–0 66' 6.1
15 Ağu 2026 Ponte Preta – Náutico 1–1 90' 7.6
9 Ağu 2026 Náutico – Atlético Goianiense 1–1 87' 7.0

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 16 kayıt
  1. Náutico Yeni kulüp: Sarmiento
    Kiralık dönüşü
  2. Sarmiento Yeni kulüp: Náutico
    Kiralık
  3. SM Tucumán Yeni kulüp: Sarmiento
    Kiralık dönüşü
  4. Sarmiento Yeni kulüp: SM Tucumán
    Kiralık
  5. Criciúma Yeni kulüp: Sarmiento
    Kiralık dönüşü
  6. Sarmiento Yeni kulüp: Criciúma
    Kiralık
  7. Paysandu Yeni kulüp: Sarmiento
    Kiralık dönüşü
  8. Sarmiento Yeni kulüp: Paysandu
    Kiralık
  9. São Luiz Yeni kulüp: Sarmiento
    Kiralık dönüşü
  10. Sarmiento Yeni kulüp: São Luiz
    Kiralık
  11. San Martín Yeni kulüp: Sarmiento
    Kiralık dönüşü
  12. Sarmiento Yeni kulüp: San Martín
    Kiralık
  13. Flandria Yeni kulüp: Sarmiento
    Kiralık dönüşü
  14. Sarmiento Yeni kulüp: Flandria
    Kiralık
  15. Transfer
  16. Sarmiento U20 Yeni kulüp: Sarmiento Reserve
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)29
Ortalama puan6,81
Son maç puanı7,61 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,81 Oca 2026 Ağu 2026 Kas 2026 7,6

Son 10 maç

7,6 6,5 6,7 7,0 6,9 7,2 6,8 6,5 6,3 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B Náutico 16 (11) 1.044 2 0 6,81
2026 Primera Nacional San Martín de Tucumán 12 (5) 501 0 1 6,76
2026 Copa Argentina San Martín de Tucumán 2 (2) 150 1 0 –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (113 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 32 Kilit pas 53 Başarılı pas 25 Pas isabeti 44 İlerletici top taşıma 86 Başarılı çalım 64 Top kapma + pas arası 88 Reyting 13

9 maç · 518 dk

Benjamín Borasi: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,06
32
Kilit pas / 90 dk 1,39
53
Başarılı pas / 90 dk 23,1
25
Pas isabeti %82,6
44
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,61
86
Başarılı çalım / 90 dk 0,87
64
Top kapma + pas arası / 90 dk 4,00
88
Reyting 6,68
13

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?