OrcaScore
23

Defans

Benedikt Zech

  • SCR Altach
  • Austria
  • 35 yaş
  • 186 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Sakat — Illness · Dönüş: 15 Kas 2026
Takip et Karşılaştır
Maç
10
856 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
7,06
Yaş35
Doğum tarihi3 Kas 1990
Boy186 cm
Kilo77 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri120 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Illness · Günlük takip 31 Eki 2026 itibarıyla · Dönüş: 15 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 8
Dakika720
Reyting6,98
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet449 · %86
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası14 / 19
Kazanılan ikili mücadele32 / 50
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,03 / 0,40
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top32
İsabetli orta1
Topla buluşma571
Top kaybı78
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi20
Uzaklaştırma39
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)74,33
En yüksek hız (km/sa)36,17
Maç / İlk 112 / 2
Dakika136
Reyting7,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet101 · %93
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele18 / 21
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu3
Uzaklaştırma2
Top kazanma20
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç1

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum34
Teknik44
Taktik54
Savunma69
Yaratıcılık39

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
27 Eki 2026 Grazer AK 1902 – SCR Altach 0–4 46' 7.3
23 Eki 2026 SCR Altach – FK Austria Wien 2–1 90' 7.1
18 Eki 2026 Red Bull Salzburg – SCR Altach 3–0 90' 6.3
11 Eki 2026 SCR Altach – Wolfsberger AC 3–0 90' 7.5
19 Eyl 2026 SC Austria Lustenau – SCR Altach 2–0 90' 7.4
22 Ağu 2026 SCR Altach – TSV Hartberg 1–2 90' 6.8
15 Ağu 2026 SK Sturm Graz – SCR Altach 1–0 90' 6.8
7 Ağu 2026 SCR Altach – WSG Tirol 3–1 90' 7.3
2 Ağu 2026 SK Rapid Wien – SCR Altach 1–0 90' 6.6
24 Tem 2026 SV Leobendorf – SCR Altach 0–1 90' 7.5
4 Tem 2026 SCR Altach – 1. FC Heidenheim 1–2 – –
27 Haz 2026 FC St. Gallen 1879 – SCR Altach 3–2 – –
16 May 2026 SCR Altach – SV Ried 2–0 90' 7.6
9 May 2026 Grazer AK 1902 – SCR Altach 2–2 90' 6.3
4 May 2026 SCR Altach – Wolfsberger AC 1–4 90' 6.2

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 5 kayıt
  1. Pogoń Yeni kulüp: Altach
    Bonservissiz
  2. Altach Yeni kulüp: Pogoń
    Bonservissiz
  3. Takımsız Yeni kulüp: Altach
    Transfer
  4. A. Lustenau Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  5. Vgb. U19 Yeni kulüp: A. Lustenau
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 4 Kas 2026
Maç (12 ay)29
Ortalama puan6,90
Son maç puanı7,327 Eki 2026
Kaçırılan maç22 sakatlık kaydı
5 6 7 8 6,90 Ara 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,3

Son 10 maç

7,3 7,1 6,3 7,5 7,4 6,8 6,8 7,3 6,6 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Austrian Bundesliga SCR Altach 8 (8) 720 0 0 6,98
2026 ÖFB Cup SCR Altach 2 (2) 136 0 0 7,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Austrian Bundesliga 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (87 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 28 Pas arası 55 Uzaklaştırma 52 Kazanılan hava topu 37 İkili mücadele başarısı 51 Pas isabeti 67 İlerletici top taşıma 98 Reyting 50

16 maç · 1.434 dk

Benedikt Zech: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,51
28
Pas arası / 90 dk 1,32
55
Uzaklaştırma / 90 dk 5,02
52
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,82
37
İkili mücadele başarısı %57,9
51
Pas isabeti %85,3
67
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,13
98
Reyting 6,91
50

Nasıl hesaplıyoruz?