OrcaScore
6

Orta saha

Ben Paton

  • Forge FC
  • Canada
  • 26 yaş
  • 176 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
37
2.822 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,22
Asist
2
Ortalama reyting
6,90
Yaş26
Doğum tarihi5 May 2000
Boy176 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri145 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1129 / 24
Dakika2.278
Reyting6,90
Gol / Asist4 / 2
Şut (isabetli)42 (12)
Pas · isabet846 · %83
Kilit pas25
Top kapma / Pas arası43 / 21
Kazanılan ikili mücadele103 / 202
Başarılı çalım20
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,14 / 0,47
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%10
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top57
İsabetli orta4
Topla buluşma1.266
Top kaybı265
Top kaptırma25
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi95
Uzaklaştırma35
Top kazanma123
Maruz kaldığı faul33
Yaptığı faul22
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı5
Gol yemeden biten maç8
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)211,16
En yüksek hız (km/sa)34,12
Maç / İlk 116 / 3
Dakika373
Reyting7,00
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (3)
Pas · isabet135 · %87
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası3 / 3
Kazanılan ikili mücadele10 / 17
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,35 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma185
Top kaybı37
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma1
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika171
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet40 · %80
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 3
Kazanılan ikili mücadele10 / 17
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma73
Top kaybı20
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma3
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,36
En yüksek hız (km/sa)31,45

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum47
Teknik47
Taktik46
Savunma53
Yaratıcılık47

Karakteristikler

Güçlü yönler

26

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 2–2 85' 6.4
25 Eki 2026 Pacific FC – Forge FC 1–1 90' 6.1
22 Eki 2026 CF Montréal – Forge FC 3–5 75' 7.0
17 Eki 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 1–2 16' 6.4
12 Eki 2026 Forge FC – Inter Toronto 5–0 79' 8.1
8 Eki 2026 Forge FC – Pacific FC 3–0 12' 7.7
3 Eki 2026 Forge FC – Halifax Wanderers FC 3–3 90' 6.3
27 Eyl 2026 Vancouver FC – Forge FC 1–1 90' 6.7
20 Eyl 2026 Cavalry FC – Forge FC 1–1 90' 6.5
16 Eyl 2026 Forge FC – FC Supra Du Quebec 1–0 65' 7.9
13 Eyl 2026 Forge FC – Atlético Ottawa 3–0 11' 6.7
6 Eyl 2026 Forge FC – Inter Toronto 1–1 45' 6.3
2 Eyl 2026 FC Supra Du Quebec – Forge FC 1–1 45' 6.4
29 Ağu 2026 FC Supra Du Quebec – Forge FC 1–0 77' 6.4
23 Ağu 2026 Forge FC – Pacific FC 2–0 63' 6.7

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt
  1. Takımsız Yeni kulüp: Forge
    Transfer
  2. Ross County Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Blackburn U21 Yeni kulüp: Ross County
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan6,90
Son maç puanı6,41 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,90 Şub 2026 Ağu 2026 Kas 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 6,1 7,0 6,4 8,1 7,7 6,3 6,7 6,5 7,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Canadian Premier League Forge FC 29 (24) 2.278 4 2 6,90
2026 Canadian Championship Forge FC 6 (3) 373 1 0 7,00
2026 CONCACAF Champions Cup Forge FC 2 (2) 171 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Canadian Premier League 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (46 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 64 Kilit pas 55 Başarılı pas 21 Pas isabeti 10 İlerletici top taşıma 49 Başarılı çalım 62 Top kapma + pas arası 42 Reyting 10

8 maç · 556 dk

Ben Paton: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,03
64
Kilit pas / 90 dk 1,13
55
Başarılı pas / 90 dk 25,6
21
Pas isabeti %78,2
10
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,46
49
Başarılı çalım / 90 dk 0,81
62
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,27
42
Reyting 6,51
10

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?