OrcaScore
26

Forvet

Belmin Beganović

Takip et Karşılaştır
Maç
11
574 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,31
Asist
0
Ortalama reyting
6,58
Yaş22
Doğum tarihi9 Eyl 2004
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri910 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 115 / 3
Dakika228
Reyting6,54
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)6 (4)
Pas · isabet50 · %66
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele5 / 17
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,29 / 0,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma84
Top kaybı31
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma0
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,09
En yüksek hız (km/sa)34,45
Maç / İlk 113 / 2
Dakika178
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (0)
Pas · isabet36 · %83
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele17 / 33
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma0
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Maç / İlk 113 / 2
Dakika168
Reyting6,63
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet25 · %60
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele11 / 25
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,21 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma54
Top kaybı23
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma2
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul4
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)12,38
En yüksek hız (km/sa)34,53

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum59
Teknik58
Taktik37
Savunma30
Yaratıcılık42

Karakteristikler

Zayıf yönler

16

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Wolfsberger AC – SK Sturm Graz 1–1 70' 6.4
29 Eki 2026 SC Austria Lustenau – SK Sturm Graz 3–2 28' 6.9
25 Eki 2026 SK Sturm Graz – SV Ried 2–2 23' 7.0
22 Eki 2026 SK Sturm Graz – Olympique de Marseille 1–0 45' 7.5
18 Eki 2026 SK Sturm Graz – Grazer AK 1902 6–1 – –
15 Eki 2026 Bournemouth – SK Sturm Graz 3–0 61' 6.2
10 Eki 2026 FK Austria Wien – SK Sturm Graz 0–2 – –
2 Eki 2026 SK Sturm Graz – Floridsdorfer AC 3–1 – –
20 Eyl 2026 Red Bull Salzburg – SK Sturm Graz 3–0 – –
16 Eyl 2026 SK Sturm Graz – Stade Rennais 0–0 62' 6.2
13 Eyl 2026 SK Sturm Graz – LASK 2–1 – –
5 Eyl 2026 ASK Voitsberg – SK Sturm Graz 1–4 60' 6.5
30 Ağu 2026 SK Rapid Wien – SK Sturm Graz 3–1 59' 7.3
22 Ağu 2026 SK Sturm Graz – SC Austria Lustenau 1–1 11' 6.1
15 Ağu 2026 SK Sturm Graz – SCR Altach 1–0 – –

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 500k €
  1. Sturm II Yeni kulüp: Sturm
    Transfer
  2. Ried Yeni kulüp: Sturm II
    Transfer 500k €
  3. Wikinger Yeni kulüp: Ried
    Transfer
  4. AKA SV Ried U18 Yeni kulüp: Wikinger
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan6,62
Son maç puanı6,41 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 6,62 Ara 2025 Tem 2026 Kas 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 6,9 7,0 7,5 6,2 6,2 6,5 7,3 6,1 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Austrian Bundesliga SK Sturm Graz 5 (3) 228 2 0 6,54
2026 ÖFB Cup SK Sturm Graz 3 (2) 178 0 0 6,60
2026 UEFA Europa League SK Sturm Graz 3 (2) 168 0 0 6,63

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

2. Liga 2024 · forvetler arasında yüzdelik (83 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 85 xG 79 Şut 74 xA 45 Kilit pas 50 Başarılı çalım 66 Kazanılan hava topu 40 Reyting 86

20 maç · 1.432 dk

Belmin Beganović: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,50
85
xG / 90 dk 0,46
79
Şut / 90 dk 2,45
74
xA / 90 dk 0,08
45
Kilit pas / 90 dk 0,82
50
Başarılı çalım / 90 dk 2,01
66
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,32
40
Reyting 7,19
86

Nasıl hesaplıyoruz?