OrcaScore
4

Defans

Axel Tuanzebe

  • AJ Auxerre
  • DR Congo
  • 28 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Sakat — Groin Injury · Dönüş: 16 Kas 2026
Takip et Karşılaştır
Maç
11
1.020 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,09
Asist
0
Ortalama reyting
6,79
Yaş28
Doğum tarihi14 Kas 1997
Boy185 cm
Kilo75 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri4,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Groin Injury · Günlük takip 1 Kas 2026 itibarıyla · Dönüş: 16 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 6
Dakika540
Reyting6,57
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet237 · %86
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası3 / 5
Kazanılan ikili mücadele31 / 52
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,37 / 0,13
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta0
Topla buluşma323
Top kaybı38
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu22
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma47
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul6
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)59,81
En yüksek hız (km/sa)33,41
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting6,68
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet157 · %89
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası5 / 1
Kazanılan ikili mücadele10 / 18
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta0
Topla buluşma201
Top kaybı20
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma24
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)35,94
En yüksek hız (km/sa)29,98
Maç / İlk 111 / 1
Dakika120
Reyting8,50
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet70 · %84
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele4 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%100
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma81
Top kaybı11
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma4
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik41
Taktik54
Savunma70
Yaratıcılık35

Milli takım

  • DR Congo19 maç · 1 gol · ilk maç Haz 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 RC Strasbourg – AJ Auxerre 5–1 90' 6.1
25 Eki 2026 AJ Auxerre – Le Mans 1–1 90' 6.8
18 Eki 2026 Le Havre – AJ Auxerre 1–3 90' 7.2
11 Eki 2026 Stade Rennais – AJ Auxerre 4–1 90' 6.0
28 Eyl 2026 Zimbabwe – DR Congo 1–2 90' 6.9
24 Eyl 2026 DR Congo – Equatorial Guinea 2–0 90' 7.3
20 Eyl 2026 AJ Auxerre – Stade Brestois 2–1 90' 6.4
12 Eyl 2026 AJ Auxerre – OGC Nice 1–0 90' 6.9
1 Tem 2026 England – DR Congo 2–1 90' 6.8
28 Haz 2026 DR Congo – Uzbekistan 3–1 90' 7.0
24 Haz 2026 Colombia – DR Congo 1–0 90' 6.5
17 Haz 2026 Portugal – DR Congo 1–1 90' 6.4
9 Haz 2026 DR Congo – Chile 1–2 90' 6.4
3 Haz 2026 Denmark – DR Congo 0–0 90' 7.2
24 May 2026 Burnley – Wolverhampton 1–1 90' 6.9

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 15 kayıt
  1. Burnley Yeni kulüp: Auxerre
    Bonservissiz
  2. Ipswich Yeni kulüp: Burnley
    Bonservissiz
  3. Takımsız Yeni kulüp: Ipswich
    Transfer
  4. Man Utd Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  5. Stoke Yeni kulüp: Man Utd
    Kiralık dönüşü
  6. Man Utd Yeni kulüp: Stoke
    Kiralık
  7. Napoli Yeni kulüp: Man Utd
    Kiralık dönüşü
  8. Man Utd Yeni kulüp: Napoli
    Kiralık
  9. Aston Villa Yeni kulüp: Man Utd
    Kiralık dönüşü
  10. Man Utd Yeni kulüp: Aston Villa
    Kiralık
  11. Aston Villa Yeni kulüp: Man Utd
    Kiralık dönüşü
  12. Man Utd Yeni kulüp: Aston Villa
    Kiralık
  13. Aston Villa Yeni kulüp: Man Utd
    Kiralık dönüşü
  14. Man Utd Yeni kulüp: Aston Villa
    Kiralık
  15. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan6,73
Son maç puanı6,11 Kas 2026
Kaçırılan maç92 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,73 Ara 2025 Haz 2026 Kas 2026 6,1

Son 10 maç

6,1 6,8 7,2 6,0 6,9 7,3 6,4 6,9 6,8 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Ligue 1 AJ Auxerre 6 (6) 540 0 0 6,57
2026 FIFA World Cup DR Congo 4 (4) 360 0 0 6,68
2026 Africa Cup of Nations Qual. DR Congo 2 (2) 180 0 0 7,10
2026 World Championship Qual., Inter-Confederation DR Congo 1 (1) 120 1 0 8,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier League 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (155 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 50 Pas arası 76 Uzaklaştırma 30 Kazanılan hava topu 35 İkili mücadele başarısı 57 Pas isabeti 43 İlerletici top taşıma 45 Reyting 6

22 maç · 1.717 dk

Axel Tuanzebe: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,62
50
Pas arası / 90 dk 1,21
76
Uzaklaştırma / 90 dk 2,83
30
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,21
35
İkili mücadele başarısı %57,5
57
Pas isabeti %86,1
43
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
45
Reyting 6,60
6

Nasıl hesaplıyoruz?