OrcaScore
22

Forvet

Ashique Kuruniyan

  • Bengaluru FC
  • India
  • 29 yaş
  • 178 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
16
1.074 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,34
Asist
1
Ortalama reyting
6,82
Yaş29
Doğum tarihi14 Haz 1997
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri185 B €
Sözleşme bitişi31 May 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 2
Dakika176
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet72 · %82
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele8 / 23
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,38 / 0,83
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta2
Topla buluşma114
Top kaybı32
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma1
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)8,07
En yüksek hız (km/sa)33,51
Maç / İlk 1110 / 10
Dakika801
Reyting6,93
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)16 (6)
Pas · isabet207 · %76
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası12 / 9
Kazanılan ikili mücadele49 / 109
Başarılı çalım12
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%19
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol2
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta4
Topla buluşma417
Top kaybı146
Top kaptırma10
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi44
Uzaklaştırma8
Top kazanma32
Maruz kaldığı faul20
Yaptığı faul12
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)77,40
En yüksek hız (km/sa)34,87
Maç / İlk 113 / 1
Dakika97
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)7 (1)
Pas · isabet19 · %79
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele5 / 25
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma1
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum55
Teknik51
Taktik47
Savunma43
Yaratıcılık44

Karakteristikler

Güçlü yönler

25

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • India45 maç · 2 gol · ilk maç Haz 2018

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Eki 2026 NorthEast United FC – Bengaluru FC 1–1 72' 6.3
17 Eki 2026 Bengaluru FC – Chennaiyin FC 2–0 45' 7.0
10 Eki 2026 Bengaluru FC – Sporting Delhi 3–2 59' 6.5
6 Eki 2026 India – Uruguay 1–6 66' 6.3
3 Eki 2026 India – Brazil 0–4 45' 6.4
25 Eyl 2026 India – Panama 1–1 – –
25 Nis 2026 Bengaluru FC – Mumbai City FC 0–0 90' 6.7
16 Nis 2026 East Bengal FC – Bengaluru FC 3–3 90' 7.3
11 Nis 2026 Bengaluru FC – Kerala Blasters 1–2 90' 6.8
4 Nis 2026 FC Goa – Bengaluru FC 0–2 66' 6.7
31 Mar 2026 India – Hong Kong 2–1 28' 7.0
22 Mar 2026 Inter Kashi FC – Bengaluru FC 1–3 89' 6.8
14 Mar 2026 Bengaluru FC – Mohun Bagan Super Giant 0–0 89' 6.8
7 Mar 2026 Mohammedan SC – Bengaluru FC 1–2 56' 7.5
27 Şub 2026 Bengaluru FC – Punjab FC 0–2 71' 6.8

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 94k €
  1. Mohun Bagan Yeni kulüp: Bengaluru
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Bengaluru Yeni kulüp: Mohun Bagan
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Pune City Yeni kulüp: Bengaluru
    Transfer 94k €
  4. Pune City U16 Yeni kulüp: Pune City
    Transfer
  5. Pune City U16 Yeni kulüp: Villarreal C
    Kiralık
  6. Pune U18 Yeni kulüp: Pune
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)17
Ortalama puan6,80
Son maç puanı6,330 Eki 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 6,80 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 7,0 6,5 6,3 6,4 6,7 7,3 6,8 6,7 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Indian Super League Bengaluru FC 10 (10) 801 3 1 6,93
2026 AFC Asian Cup Qual. India 3 (1) 97 0 0 6,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Indian Super League 2026 · forvetler arasında yüzdelik (35 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 70 xG 50 Şut 44 xA 50 Kilit pas 24 Başarılı çalım 90 Kazanılan hava topu 27 Reyting 76

10 maç · 801 dk

Ashique Kuruniyan: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,34
70
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 1,80
44
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,67
24
Başarılı çalım / 90 dk 1,35
90
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,56
27
Reyting 6,93
76

Nasıl hesaplıyoruz?