OrcaScore
3

Defans

Arthur Theate

  • Bologna
  • Belgium
  • 26 yaş
  • 186 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
18
1.398 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,06
Asist
0
Ortalama reyting
6,88
Yaş26
Doğum tarihi25 May 2000
Boy186 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri14,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Knock Injury · Günlük takip 11 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 16 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 7
Dakika583
Reyting6,54
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet334 · %87
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası9 / 12
Kazanılan ikili mücadele23 / 40
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,12 / 0,07
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top12
İsabetli orta0
Topla buluşma408
Top kaybı48
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu10
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma24
Top kazanma17
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul5
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)59,35
En yüksek hız (km/sa)34,57
Maç / İlk 113 / 2
Dakika227
Reyting6,87
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet165 · %93
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 3
Kazanılan ikili mücadele8 / 11
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,22 / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta0
Topla buluşma191
Top kaybı11
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma11
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)15,01
En yüksek hız (km/sa)31,87
Maç / İlk 118 / 6
Dakika588
Reyting7,19
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (1)
Pas · isabet494 · %92
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası6 / 3
Kazanılan ikili mücadele17 / 24
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top24
İsabetli orta0
Topla buluşma551
Top kaybı46
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma16
Top kazanma18
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum41
Teknik46
Taktik68
Savunma69
Yaratıcılık45

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Milli takım

  • Belgium36 maç · 1 gol · ilk maç Kas 2021

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Bologna – Monza 2–1 90' 6.4
28 Eki 2026 AC Milan – Bologna 2–4 70' 5.8
24 Eki 2026 Cagliari – Bologna 0–2 90' 7.0
17 Eki 2026 Bologna – Inter 1–3 63' 6.4
5 Eki 2026 France – Belgium 4–1 – –
2 Eki 2026 Belgium – Türkiye 3–0 – –
25 Eyl 2026 Italy – Belgium 0–2 – –
19 Eyl 2026 Bologna – Torino 1–1 90' 7.1
13 Eyl 2026 SSC Napoli – Bologna 1–0 90' 6.6
6 Eyl 2026 Bologna – Sassuolo 2–2 90' 6.5
31 Ağu 2026 Atalanta – Bologna 1–0 – –
15 Ağu 2026 Brentford – Eintracht Frankfurt 7–0 45' 5.8
12 Ağu 2026 FSV Frankfurt – Eintracht Frankfurt 1–5 – –
8 Ağu 2026 Eintracht Frankfurt – Hull City 2–0 – –
10 Tem 2026 Spain – Belgium 2–1 – –

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 38.8M €
  1. Bologna Yeni kulüp: Frankfurt
    Kiralık dönüşü
  2. Frankfurt Yeni kulüp: Bologna
    Kiralık
  3. Rennes Yeni kulüp: Frankfurt
    Transfer 13M €
  4. Frankfurt Yeni kulüp: Rennes
    Kiralık dönüşü
  5. Rennes Yeni kulüp: Frankfurt
    Kiralık
  6. Bologna Yeni kulüp: Rennes
    Transfer 19M €
  7. Oostende Yeni kulüp: Bologna
    Transfer 6.8M €
  8. Bologna Yeni kulüp: Oostende
    Kiralık dönüşü
  9. Oostende Yeni kulüp: Bologna
    Kiralık
  10. SL16 FC U23 Yeni kulüp: Oostende
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,80
Son maç puanı6,931 Eki 2026
Kaçırılan maç43 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,80 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 5,8 7,0 6,4 7,1 6,6 6,5 5,8 7,1 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 World Cup Qual. UEFA Belgium 8 (6) 588 1 0 7,19
2026 Serie A Bologna 7 (7) 583 0 0 6,54
2026 FIFA World Cup Belgium 3 (2) 227 0 0 6,87

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie A 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (61 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 27 Pas arası 80 Uzaklaştırma 80 Kazanılan hava topu 34 İkili mücadele başarısı Pas isabeti 75 İlerletici top taşıma 50 Reyting 30

3 maç · 270 dk

Arthur Theate: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,33
27
Pas arası / 90 dk 1,67
80
Uzaklaştırma / 90 dk 5,00
80
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,00
34
İkili mücadele başarısı –
–
Pas isabeti %91,1
75
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,67
50
Reyting 6,73
30

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?