OrcaScore
10

Orta saha

Arnór Sigurðsson

  • PS Kalamata
  • Iceland
  • 27 yaş
  • 177 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
8
356 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,25
Asist
0
Ortalama reyting
6,57
Yaş27
Doğum tarihi15 May 1999
Boy177 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,2 Mn €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 115 / 3
Dakika288
Reyting6,54
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (2)
Pas · isabet53 · %77
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele12 / 26
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,43 / 0,11
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma88
Top kaybı31
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma1
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)31,72
En yüksek hız (km/sa)34,39
Maç / İlk 113 / 1
Dakika68
Reyting6,63
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet22 · %82
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele4 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,09 / 0,08
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Topla buluşma31
Top kaybı5
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)8,42
En yüksek hız (km/sa)32,05
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting6,20
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik45
Taktik35
Savunma33
Yaratıcılık51

Milli takım

  • Iceland39 maç · 2 gol · ilk maç Kas 2018

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 PS Kalamata – POT Iraklis – 0' –
25 Eki 2026 Olympiacos FC – PS Kalamata 5–0 90' 6.2
18 Eki 2026 PS Kalamata – OFI Crete 4–3 27' 7.1
12 Eki 2026 PAOK – PS Kalamata 1–3 11' 6.7
6 Eki 2026 Estonia – Iceland 0–0 – –
3 Eki 2026 Iceland – Bulgaria 3–0 45' 6.6
29 Eyl 2026 Luxembourg – Iceland 0–3 8' 6.5
26 Eyl 2026 Iceland – Estonia 1–1 15' 6.8
13 Eyl 2026 PS Kalamata – NPS Volos 3–1 78' 6.3
6 Eyl 2026 APS Atromitos Athinon – PS Kalamata 1–1 – –
1 Eyl 2026 NPS Volos – PS Kalamata 2–2 49' 6.2
29 Ağu 2026 GFS Panetolikos – PS Kalamata 2–0 82' 6.4
19 Ağu 2026 PS Kalamata – GFS Panetolikos 4–2 30' 6.2
10 Haz 2026 Argentina – Iceland 3–0 8' 6.4
17 May 2026 Hammarby IF – Malmö FF 4–1 – –

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 12 kayıt · toplam bonservis 4M €
  1. Malmö Yeni kulüp: Kalamata
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Blackburn Yeni kulüp: Malmö
    Bonservissiz
  3. CSKA Yeni kulüp: Blackburn
    Bonservissiz
  4. Blackburn Yeni kulüp: CSKA
    Kiralık dönüşü
  5. CSKA Yeni kulüp: Blackburn
    Kiralık
  6. Norrköping Yeni kulüp: CSKA
    Kiralık dönüşü
  7. CSKA Yeni kulüp: Norrköping
    Kiralık
  8. Venezia Yeni kulüp: CSKA
    Kiralık dönüşü
  9. CSKA Yeni kulüp: Venezia
    Kiralık
  10. Norrköping Yeni kulüp: CSKA
    Transfer 4M €
  11. ÍA Yeni kulüp: Norrköping
    Transfer Belirtilmemiş
  12. ÍA U19 Yeni kulüp: ÍA
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)21
Ortalama puan6,61
Son maç puanı6,225 Eki 2026
Kaçırılan maç1
5 6 7 8 6,61 Oca 2026 Haz 2026 Eki 2026 6,2

Son 10 maç

6,2 7,1 6,7 6,6 6,5 6,8 6,3 6,2 6,4 6,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Stoiximan Super League PS Kalamata 5 (3) 288 1 0 6,54
2026 UEFA Nations League Iceland 3 (1) 68 0 0 6,63
2026 Superbet Greek Cup PS Kalamata – – 0 – 6,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

EURO, Qualification 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (274 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 62 Başarılı pas 13 Pas isabeti 54 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 71 Top kapma + pas arası 7 Reyting 26

6 maç · 447 dk

Arnór Sigurðsson: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,21
62
Başarılı pas / 90 dk 16,3
13
Pas isabeti %82,7
54
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 1,21
71
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,01
7
Reyting 6,67
26

Nasıl hesaplıyoruz?