OrcaScore
14

Forvet

Arnold Garita

  • FCSB
  • Cameroon
  • 31 yaş
  • 186 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
21
1.475 dk
Gol
12
G+A / 90 dk: 0,73
Asist
0
Ortalama reyting
7,03
Yaş31
Doğum tarihi18 Haz 1995
Boy186 cm
Kilo86 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri755 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 7
Dakika466
Reyting6,73
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)14 (7)
Pas · isabet75 · %76
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele25 / 67
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,86 / 0,91
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%7
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma154
Top kaybı53
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu13
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma3
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul10
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)35,77
En yüksek hız (km/sa)32,56
Maç / İlk 1113 / 11
Dakika1.009
Reyting7,22
Gol / Asist11 / 0
Şut (isabetli)43 (26)
Pas · isabet152 · %73
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası0 / 2
Kazanılan ikili mücadele51 / 137
Başarılı çalım10
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 1
Penaltı (gol / kaçan)2 / 0
Beklenen gol / asist10,42 / 0,86
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%26
Kafa golü2
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Topla buluşma344
Top kaybı120
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu21
Kazanılan yer ikilisi30
Uzaklaştırma13
Top kazanma16
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul29
Ofsayt10
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)83,49
En yüksek hız (km/sa)33,93

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum67
Teknik53
Taktik51
Savunma34
Yaratıcılık41

Karakteristikler

Zayıf yönler

1415

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
24 Eki 2026 FCSB – FC Rapid București 4–1 42' 6.7
19 Eki 2026 FC Voluntari – FCSB 1–2 78' 8.2
10 Eki 2026 FCSB – SC Oțelul Galați 1–0 57' 6.5
19 Eyl 2026 Universitatea Craiova – FCSB 5–0 64' 6.2
14 Eyl 2026 FCSB – FC Petrolul Ploiești 2–2 89' 6.8
5 Eyl 2026 FC Dinamo București – FCSB 2–1 79' 6.7
30 Ağu 2026 FCSB – UTA Arad 1–3 45' 6.0
23 Ağu 2026 CFR 1907 Cluj – FCSB 1–0 12' 6.7
17 Tem 2026 Suzhou Dongwu – Shenzhen Juniors FC 0–0 61' 5.7
12 Tem 2026 Shenzhen Juniors FC – Jiangxi Dingnan United 3–3 45' 7.7
4 Tem 2026 Shenzhen Juniors FC – Zhiyun 0–0 90' 6.5
27 Haz 2026 Dalian Kuncheng City – Shenzhen Juniors FC 5–4 90' 8.3
19 Haz 2026 Shenzhen Juniors FC – Shenzhen Peng City 1–3 90' 8.3
14 Haz 2026 Shenzhen Juniors FC – Guangxi Hengchen FC 1–1 85' 6.8
29 May 2026 Guangdong GZ-Power – Shenzhen Juniors FC 0–0 90' 5.9

Kariyer ve transferler

14 kulüp · 18 kayıt · toplam bonservis 70k €
  1. FCSB Yeni kulüp: Shenzhen Juniors FC
    Kiralık dönüşü
  2. Shenzhen Juniors FC Yeni kulüp: FCSB
    Kiralık
  3. Bonservissiz
  4. Al Faisaly Yeni kulüp: H. Be'er Sheva
    Bonservissiz
  5. Bonservissiz
  6. FBBP Yeni kulüp: Argeș Pitești
    Bonservissiz
  7. Charleroi Yeni kulüp: FBBP
    Bonservissiz
  8. Villefranche Yeni kulüp: Charleroi
    Kiralık dönüşü
  9. Charleroi Yeni kulüp: Villefranche
    Kiralık
  10. Kiralık dönüşü
  11. Kiralık
  12. Dunkerque Yeni kulüp: Charleroi
    Kiralık dönüşü
  13. Charleroi Yeni kulüp: Dunkerque
    Kiralık
  14. Bristol City Yeni kulüp: Charleroi
    Bonservissiz
  15. Plymouth Yeni kulüp: Bristol City
    Kiralık dönüşü
  16. Bristol City Yeni kulüp: Plymouth
    Kiralık
  17. Châteauroux Yeni kulüp: Bristol City
    Transfer 70k €
  18. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)22
Ortalama puan7,09
Son maç puanı6,724 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,09 Nis 2026 Tem 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 8,2 6,5 6,2 6,8 6,7 6,0 6,7 5,7 7,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Chinese League 1 Shenzhen Juniors FC 13 (11) 1.009 11 0 7,22
2026 SuperLiga României FCSB 8 (7) 466 1 0 6,73

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Chinese League 1 2026 · forvetler arasında yüzdelik (54 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 97 xG 99 Şut 94 xA 42 Kilit pas 29 Başarılı çalım 57 Kazanılan hava topu 62 Reyting 86

13 maç · 1.009 dk

Arnold Garita: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,98
97
xG / 90 dk 0,93
99
Şut / 90 dk 3,84
94
xA / 90 dk 0,08
42
Kilit pas / 90 dk 0,80
29
Başarılı çalım / 90 dk 0,89
57
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,87
62
Reyting 7,22
86

Nasıl hesaplıyoruz?