OrcaScore
27

Forvet

Armando Broja

  • Burnley
  • Albania
  • 25 yaş
  • 191 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Sakat — Muscle Injury · Dönüş: 8 Kas 2026
Takip et Karşılaştır
Maç
19
796 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,11
Asist
1
Ortalama reyting
6,59
Yaş25
Doğum tarihi10 Eyl 2001
Boy191 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,7 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Muscle Injury · Günlük takip 24 Eki 2026 itibarıyla · Dönüş: 8 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 2
Dakika208
Reyting6,56
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet46 · %70
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele17 / 45
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,23 / 0,11
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma107
Top kaybı42
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma6
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul1
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)25,33
En yüksek hız (km/sa)34,05
Maç / İlk 111 / 1
Dakika80
Reyting6,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet15 · %87
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 13
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma32
Top kaybı9
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma1
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 119 / 6
Dakika508
Reyting6,68
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet189 · %88
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası1 / 2
Kazanılan ikili mücadele32 / 75
Başarılı çalım16
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma295
Top kaybı83
Top kaptırma17
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi28
Uzaklaştırma0
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum55
Teknik41
Taktik24
Savunma16
Yaratıcılık46

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Albania37 maç · 6 gol · ilk maç Eyl 2020

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
24 Eki 2026 Lincoln City – Burnley 4–1 13' 6.3
16 Eki 2026 Burnley – Wolverhampton 1–2 29' 6.4
13 Eki 2026 Burnley – Charlton Athletic 2–2 19' 6.2
10 Eki 2026 Watford – Burnley 0–4 10' 6.4
19 Eyl 2026 Burnley – Derby County 1–1 – –
12 Eyl 2026 Swansea – Burnley 3–1 8' 7.0
8 Eyl 2026 Wrexham – Burnley 1–1 – –
5 Eyl 2026 Burnley – Bristol City 1–2 45' 6.5
2 Eyl 2026 Burnley – Middlesbrough 1–1 13' 6.3
26 Ağu 2026 Bradford City – Burnley 4–2 80' 6.0
23 Ağu 2026 West Bromwich Albion – Burnley 3–1 57' 6.9
16 Ağu 2026 Burnley – West Ham United 2–2 14' 7.0
16 Tem 2026 Real Salt Lake – Burnley 4–1 – –
12 Tem 2026 Columbus – Burnley 1–1 – –
6 Haz 2026 Albania – Luxembourg 0–1 – –

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 23M €
  1. Chelsea Yeni kulüp: Burnley
    Transfer 23M €
  2. Everton Yeni kulüp: Chelsea
    Kiralık dönüşü
  3. Chelsea Yeni kulüp: Everton
    Kiralık
  4. Fulham Yeni kulüp: Chelsea
    Kiralık dönüşü
  5. Chelsea Yeni kulüp: Fulham
    Kiralık
  6. Chelsea U21 Yeni kulüp: Chelsea
    Transfer
  7. Chelsea U21 Yeni kulüp: Southampton
    Kiralık
  8. Chelsea U21 Yeni kulüp: Vitesse
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)34
Ortalama puan6,45
Son maç puanı6,324 Eki 2026
Kaçırılan maç31 sakatlık kaydı
5 6 7 8 6,45 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 6,4 6,2 6,4 7,0 6,5 6,3 6,0 6,9 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 World Cup Qual. UEFA Albania 9 (6) 508 0 1 6,68
2026 Championship Burnley 9 (2) 208 0 0 6,56
2026 EFL Cup Burnley 1 (1) 80 0 0 6,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier League 2024 · forvetler arasında yüzdelik (74 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 4 xG 1 Şut 3 xA 13 Kilit pas 56 Başarılı çalım 94 Kazanılan hava topu 94 Reyting 7

10 maç · 336 dk

Armando Broja: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,00
4
xG / 90 dk 0,03
1
Şut / 90 dk 1,07
3
xA / 90 dk 0,03
13
Kilit pas / 90 dk 1,07
56
Başarılı çalım / 90 dk 2,14
94
Kazanılan hava topu / 90 dk 4,82
94
Reyting 6,58
7

Nasıl hesaplıyoruz?