OrcaScore
23

Defans

Arjan Malić

  • SK Sturm Graz
  • Bosnia & Herzegovina
  • 21 yaş
  • 186 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
12
898 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,30
Asist
3
Ortalama reyting
7,03
Yaş21
Doğum tarihi28 Ağu 2005
Boy186 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,9 Mn €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 6
Dakika493
Reyting6,98
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)6 (1)
Pas · isabet246 · %80
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası12 / 11
Kazanılan ikili mücadele37 / 73
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,61 / 0,45
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top22
İsabetli orta0
Topla buluşma367
Top kaybı69
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu15
Kazanılan yer ikilisi22
Uzaklaştırma24
Top kazanma39
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)42,01
En yüksek hız (km/sa)35,01
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting7,80
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet84 · %80
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele29 / 52
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta3
Kazanılan hava topu8
Uzaklaştırma6
Top kazanma24
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt2
Gol yemeden biten maç1
Maç / İlk 113 / 2
Dakika225
Reyting6,63
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet96 · %70
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası6 / 1
Kazanılan ikili mücadele12 / 27
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta1
Topla buluşma131
Top kaybı38
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma10
Top kazanma17
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)15,21
En yüksek hız (km/sa)31,84

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum37
Teknik44
Taktik50
Savunma67
Yaratıcılık42

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Wolfsberger AC – SK Sturm Graz 1–1 90' 7.6
25 Eki 2026 SK Sturm Graz – SV Ried 2–2 47' 5.7
22 Eki 2026 SK Sturm Graz – Marseille 1–0 90' 7.3
18 Eki 2026 SK Sturm Graz – Grazer AK 1902 6–1 90' 6.6
15 Eki 2026 Bournemouth – SK Sturm Graz 3–0 90' 6.0
10 Eki 2026 FK Austria Wien – SK Sturm Graz 0–2 90' 8.1
5 Eki 2026 Bosnia & Herzegovina – Poland 1–0 – –
2 Eki 2026 Bosnia & Herzegovina – Sweden 1–1 – –
28 Eyl 2026 Romania – Bosnia & Herzegovina 2–4 – –
25 Eyl 2026 Poland – Bosnia & Herzegovina 0–0 – –
20 Eyl 2026 Red Bull Salzburg – SK Sturm Graz 3–0 84' 6.3
16 Eyl 2026 SK Sturm Graz – Stade Rennais 0–0 45' 6.6
13 Eyl 2026 SK Sturm Graz – LASK 2–1 90' 7.6
5 Eyl 2026 ASK Voitsberg – SK Sturm Graz 1–4 90' 7.3
30 Ağu 2026 SK Rapid Wien – SK Sturm Graz 3–1 – –

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 650k €
  1. Ried Yeni kulüp: Sturm
    Transfer 650k €
  2. Wikinger Yeni kulüp: Ried
    Transfer
  3. AKA SV Ried U18 Yeni kulüp: Wikinger
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)31
Ortalama puan6,76
Son maç puanı7,61 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,76 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 7,6

Son 10 maç

7,6 5,7 7,3 6,6 6,0 8,1 6,3 6,6 7,6 7,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Austrian Bundesliga SK Sturm Graz 7 (6) 493 0 1 6,98
2026 UEFA Europa League SK Sturm Graz 3 (2) 225 0 0 6,63
2026 ÖFB Cup SK Sturm Graz 2 (2) 180 0 2 7,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Europa League 2025 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (195 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 99 Pas arası 76 Uzaklaştırma 41 Kazanılan hava topu 10 İkili mücadele başarısı 1 Pas isabeti 7 İlerletici top taşıma 52 Reyting 32

5 maç · 370 dk

Arjan Malić: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 4,14
99
Pas arası / 90 dk 1,46
76
Uzaklaştırma / 90 dk 3,41
41
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,49
10
İkili mücadele başarısı %40,4
1
Pas isabeti %76,5
7
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,24
52
Reyting 6,70
32

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?