OrcaScore
34

Defans

Antonijs Černomordijs

  • Riga FC
  • Latvia
  • 30 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
36
3.016 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,21
Asist
6
Ortalama reyting
6,96
Yaş30
Doğum tarihi26 Eyl 1996
Boy185 cm
Kilo78 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri720 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1132 / 31
Dakika2.762
Reyting6,99
Gol / Asist1 / 6
Şut (isabetli)18 (5)
Pas · isabet2.221 · %90
Kilit pas17
Top kapma / Pas arası21 / 22
Kazanılan ikili mücadele82 / 161
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart7 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,32 / 1,19
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%6
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top77
İsabetli orta0
Topla buluşma2.495
Top kaybı250
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu37
Kazanılan yer ikilisi45
Uzaklaştırma98
Top kazanma111
Maruz kaldığı faul16
Yaptığı faul33
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı4
Gol yemeden biten maç10
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,04
En yüksek hız (km/sa)31,35
Maç / İlk 113 / 3
Dakika242
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet101 · %94
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele4 / 12
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma125
Top kaybı7
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma14
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)16,24
En yüksek hız (km/sa)27,59
Maç / İlk 111 / 0
Dakika12
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet0 · %0
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma5
Top kaybı0
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma2
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)1,60
En yüksek hız (km/sa)27,64

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum37
Teknik46
Taktik49
Savunma60
Yaratıcılık39

Milli takım

  • Latvia52 maç · 3 gol · ilk maç Eyl 2019

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 Riga FC – FK Jablonec 1–1 – –
1 Kas 2026 Ogre United – Riga FC 0–0 90' 7.0
26 Eki 2026 FK Grobiņa – Riga FC 2–5 90' 7.4
22 Eki 2026 Pafos FC – Riga FC 1–1 12' 7.0
18 Eki 2026 Riga FC – SK Super Nova 2–1 90' 7.2
15 Eki 2026 Riga FC – FC Kairat Almaty 1–1 – –
10 Eki 2026 FK Tukums 2000 – Riga FC 0–2 90' 6.8
2 Eki 2026 Latvia – Montenegro 1–2 65' 5.9
28 Eyl 2026 Latvia – Cyprus 0–0 90' 6.9
25 Eyl 2026 Armenia – Latvia 2–0 87' 7.0
15 Eyl 2026 SK Super Nova – Riga FC 0–1 90' 6.8
11 Eyl 2026 Riga FC – FK Auda 2–2 48' 6.4
7 Eyl 2026 Riga FC – BFC Daugavpils 1–1 90' 6.9
3 Eyl 2026 RFS – Riga FC 2–3 90' 6.6
31 Ağu 2026 FK Liepaja – Riga FC 3–2 90' 6.9

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 100k €
  1. Pafos Yeni kulüp: Riga
    Kiralık dönüşü
  2. Riga Yeni kulüp: Pafos
    Kiralık
  3. Daugavpils Yeni kulüp: Riga
    Transfer 100k €
  4. Lech II Yeni kulüp: Daugavpils
    Kiralık dönüşü
  5. Daugavpils Yeni kulüp: Lech II
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)41
Ortalama puan6,96
Son maç puanı7,01 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,96 Mar 2026 Haz 2026 Kas 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 7,4 7,0 7,2 6,8 5,9 6,9 7,0 6,8 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Virsliga Riga FC 32 (31) 2.762 1 6 6,99
2026 World Cup Qual. UEFA Latvia 6 (6) 540 1 0 6,92
2026 UEFA Nations League Latvia 3 (3) 242 0 0 6,60
2026 UEFA Conference League Riga FC 1 (0) 12 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Virsliga 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (82 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 6 Pas arası 9 Uzaklaştırma 20 Kazanılan hava topu 87 İkili mücadele başarısı 88 Pas isabeti 99 İlerletici top taşıma 50 Reyting 76

27 maç · 2.361 dk

Antonijs Černomordijs: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,00
6
Pas arası / 90 dk 1,30
9
Uzaklaştırma / 90 dk 1,83
20
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,86
87
İkili mücadele başarısı %48,0
88
Pas isabeti %93,0
99
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 7,04
76

Nasıl hesaplıyoruz?