OrcaScore
22

Forvet

Ante Šuto

  • Hibernian
  • Australia
  • 26 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
10
309 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,29
Asist
0
Ortalama reyting
6,42
Yaş26
Doğum tarihi19 Haz 2000
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri550 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting5,90
Gol / Asist1 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 1110 / 3
Dakika309
Reyting6,42
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)8 (1)
Pas · isabet75 · %67
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası5 / 5
Kazanılan ikili mücadele20 / 62
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,06 / 0,61
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma154
Top kaybı52
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma4
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul12
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,03
En yüksek hız (km/sa)33,33

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum56
Teknik44
Taktik38
Savunma37
Yaratıcılık48

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Heart of Midlothian – Hibernian 1–2 – –
28 Eki 2026 St. Mirren – Hibernian 1–1 – –
25 Eki 2026 Hibernian – Celtic 1–2 22' 6.5
17 Eki 2026 Hibernian – Falkirk FC 1–2 14' 6.6
10 Eki 2026 Dundee United – Hibernian 1–0 54' 6.5
19 Eyl 2026 Hibernian – Aberdeen 1–1 18' 6.0
15 Eyl 2026 Hibernian – Kilmarnock 0–1 53' 6.8
12 Eyl 2026 Ross County – Hibernian 0–3 – –
6 Eyl 2026 St. Johnstone – Hibernian 2–1 45' 5.9
3 Eyl 2026 Hibernian – Heart of Midlothian 1–3 17' 6.6
30 Ağu 2026 Dundee FC – Hibernian 1–2 12' 6.2
27 Ağu 2026 Hibernian – KAA Gent 2–3 14' 6.4
20 Ağu 2026 KAA Gent – Hibernian 0–0 – –
16 Ağu 2026 Hibernian – Partick Thistle 1–0 36' 5.9
13 Ağu 2026 KF Shkëndija – Hibernian 0–0 – –

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 500k €
  1. Slaven Yeni kulüp: Hibernian
    Transfer 500k €
  2. Croatia (Z) Yeni kulüp: Slaven
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Hajduk U19 Yeni kulüp: Croatia (Z)
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan6,54
Son maç puanı6,525 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,54 Ara 2025 May 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,6 6,5 6,0 6,8 5,9 6,6 6,2 6,4 5,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Scottish Premiership Hibernian 10 (3) 309 0 0 6,42
2026 Scottish League Cup Hibernian – – 1 – 5,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

HNL 2024 · forvetler arasında yüzdelik (33 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 92 xG 50 Şut 56 xA 50 Kilit pas 92 Başarılı çalım 92 Kazanılan hava topu 86 Reyting 59

20 maç · 528 dk

Ante Šuto: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,68
92
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 2,39
56
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,53
92
Başarılı çalım / 90 dk 1,70
92
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,58
86
Reyting 6,85
59

Nasıl hesaplıyoruz?