OrcaScore
1

Kaleci

Angus Gunn

Takip et Karşılaştır
Maç
22
1.980 dk
Kurtarış
62
Yenilen gol
39
Ortalama reyting
7,03
Yaş30
Doğum tarihi22 Oca 1996
Boy196 cm
Kilo77 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,1 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1115 / 15
Dakika1.350
Reyting7,05
Kurtarış / Yenilen gol47 / 30
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet432 · %72
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top54
İsabetli orta0
Topla buluşma570
Top kaybı124
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma14
Top kazanma133
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış35
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting6,68
Kurtarış / Yenilen gol7 / 5
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet120 · %68
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top34
İsabetli orta0
Topla buluşma152
Top kaybı39
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma7
Top kazanma28
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış4
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,43
Kurtarış / Yenilen gol8 / 4
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet100 · %70
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 2
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top25
İsabetli orta0
Topla buluşma134
Top kaybı30
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma26
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış7

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik57
Savunma0
Yaratıcılık0

Milli takım

  • Scotland29 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 San Jose Earthquakes – Real Salt Lake 2–1 – –
29 Eki 2026 San Jose Earthquakes – Colorado Rapids 2–2 90' 5.9
25 Eki 2026 FC Dallas – San Jose Earthquakes 3–0 90' 7.1
18 Eki 2026 San Jose Earthquakes – Nashville SC 1–1 90' 7.2
15 Eki 2026 Real Salt Lake – San Jose Earthquakes 1–1 90' 8.0
6 Eki 2026 Scotland – Slovenia 1–2 90' 5.8
3 Eki 2026 North Macedonia – Scotland 0–2 90' 6.7
29 Eyl 2026 Scotland – Switzerland 0–3 90' 6.5
26 Eyl 2026 Slovenia – Scotland 0–0 90' 7.7
20 Eyl 2026 San Jose Earthquakes – Los Angeles FC 2–2 90' 6.1
13 Eyl 2026 San Jose Earthquakes – Houston Dynamo 1–0 90' 9.4
10 Eyl 2026 San Diego FC – San Jose Earthquakes 2–3 90' 6.9
6 Eyl 2026 Austin FC – San Jose Earthquakes 1–1 90' 6.8
30 Ağu 2026 Houston Dynamo – San Jose Earthquakes 0–0 90' 6.7
23 Ağu 2026 San Jose Earthquakes – Minnesota United 1–5 90' 5.0

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 17.2M €
  1. Forest Yeni kulüp: San Jose
    Bonservissiz
  2. Norwich Yeni kulüp: Forest
    Bonservissiz
  3. Southampton Yeni kulüp: Norwich
    Transfer 5.9M €
  4. Stoke Yeni kulüp: Southampton
    Kiralık dönüşü
  5. Southampton Yeni kulüp: Stoke
    Kiralık
  6. Man City Yeni kulüp: Southampton
    Transfer 11.3M €
  7. Norwich Yeni kulüp: Man City
    Kiralık dönüşü
  8. Man City Yeni kulüp: Norwich
    Kiralık
  9. Man City U21 Yeni kulüp: Man City
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan7,04
Son maç puanı5,929 Eki 2026
Kaçırılan maç101 sakatlık kaydı
4 5 6 7 8 9 10 7,04 Şub 2026 Ağu 2026 Eki 2026 5,9

Son 10 maç

5,9 7,1 7,2 8,0 5,8 6,7 6,5 7,7 6,1 9,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS San Jose Earthquakes 15 (15) 1.350 0 0 7,05
2026 UEFA Nations League Scotland 4 (4) 360 0 0 6,68
2026 FIFA World Cup Scotland 3 (3) 270 0 0 7,43

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · kaleciler arasında yüzdelik (31 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 29 Kurtarış yüzdesi 37 Önlenen gol 47 Gol yememe oranı 74 Pas isabeti 24 Başarılı uzun top 18 Reyting 50

7 maç · 630 dk

Angus Gunn: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 2,71
29
Kurtarış yüzdesi %63,3
37
Önlenen gol / 90 dk -0,05
47
Gol yememe oranı %28,6
74
Pas isabeti %69,3
24
Başarılı uzun top / 90 dk 3,57
18
Reyting 7,03
50

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?