OrcaScore
5

Defans

Andy Smith

  • Gillingham
  • England
  • 25 yaş
  • 186 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
17
1.440 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,19
Asist
2
Ortalama reyting
6,54
Yaş25
Doğum tarihi11 Eyl 2001
Boy186 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri280 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 14
Dakika1.215
Reyting6,58
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet434 · %66
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası15 / 18
Kazanılan ikili mücadele65 / 107
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,03 / 0,14
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top19
İsabetli orta0
Topla buluşma709
Top kaybı214
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu37
Kazanılan yer ikilisi28
Uzaklaştırma72
Top kazanma38
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul16
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)130,36
En yüksek hız (km/sa)35,70
Maç / İlk 112 / 2
Dakika135
Reyting6,65
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet90 · %89
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 5
Kazanılan ikili mücadele5 / 14
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma114
Top kaybı12
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma8
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting5,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet21 · %67
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 8
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma39
Top kaybı13
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma4
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum34
Teknik38
Taktik49
Savunma65
Yaratıcılık34

Karakteristikler

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Shrewsbury Town – Gillingham 1–2 90' 7.2
24 Eki 2026 Gillingham – Grimsby Town 1–4 90' 5.5
20 Eki 2026 Gillingham – Port Vale 1–1 90' 7.1
17 Eki 2026 Accrington Stanley – Gillingham 3–1 70' 5.3
13 Eki 2026 Gillingham – Brighton & Hove Albion U21 4–3 45' 7.6
10 Eki 2026 Rotherham United – Gillingham 1–4 90' 6.6
3 Eki 2026 Gillingham – Newport County 0–0 90' 6.9
26 Eyl 2026 York City – Gillingham 3–0 65' 7.1
22 Eyl 2026 Gillingham – Cambridge United 1–4 90' 5.7
19 Eyl 2026 Gillingham – Bristol Rovers 3–0 90' 7.4
12 Eyl 2026 Gillingham – Tranmere Rovers 2–0 90' 6.5
5 Eyl 2026 Rochdale – Gillingham 1–4 90' 7.0
1 Eyl 2026 Chesterfield – Gillingham 1–1 90' 6.6
29 Ağu 2026 Gillingham – Northampton Town 1–1 90' 6.5
22 Ağu 2026 Fleetwood Town – Gillingham 0–0 90' 7.1

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 10 kayıt
  1. Hull Yeni kulüp: Gillingham
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Gillingham Yeni kulüp: Hull
    Kiralık dönüşü
  3. Hull Yeni kulüp: Gillingham
    Kiralık
  4. Cheltenham Yeni kulüp: Hull
    Kiralık dönüşü
  5. Hull Yeni kulüp: Cheltenham
    Kiralık
  6. Grimsby Yeni kulüp: Hull
    Kiralık dönüşü
  7. Hull Yeni kulüp: Grimsby
    Kiralık
  8. Hull City U21 Yeni kulüp: Hull
    Transfer
  9. Hull City U21 Yeni kulüp: Grimsby
    Kiralık
  10. Hull City U21 Yeni kulüp: Salford
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)40
Ortalama puan6,53
Son maç puanı7,231 Eki 2026
Kaçırılan maç0
4 5 6 7 8 9 6,53 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 5,5 7,1 5,3 7,6 6,6 6,9 7,1 5,7 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Gillingham 14 (14) 1.215 1 1 6,58
2026 Football League Trophy Gillingham 2 (2) 135 0 1 6,65
2026 EFL Cup Gillingham 1 (1) 90 0 0 5,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (101 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 55 Pas arası 33 Uzaklaştırma 42 Kazanılan hava topu 50 İkili mücadele başarısı 90 Pas isabeti 33 İlerletici top taşıma 46 Reyting 57

8 maç · 695 dk

Andy Smith: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,55
55
Pas arası / 90 dk 0,78
33
Uzaklaştırma / 90 dk 4,79
42
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,85
50
İkili mücadele başarısı %69,4
90
Pas isabeti %71,4
33
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,52
46
Reyting 6,89
57

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?