OrcaScore
23

Defans

Andrea Gasbarro

Takip et Karşılaştır
Maç
11
880 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,85
Yaş31
Doğum tarihi7 Oca 1995
Boy181 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri110 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 10
Dakika850
Reyting6,85
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet433 · %80
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası6 / 15
Kazanılan ikili mücadele35 / 61
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,10 / 0,21
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top35
İsabetli orta0
Topla buluşma578
Top kaybı103
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu20
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma62
Top kazanma38
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul8
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)63,54
En yüksek hız (km/sa)30,60
Maç / İlk 111 / 0
Dakika30
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet9 · %0
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele2 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma2
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum34
Teknik46
Taktik43
Savunma54
Yaratıcılık38

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
18 Eki 2026 Audace Cerignola – Savoia 1908 4–0 45' 6.9
10 Eki 2026 FC Crotone – Audace Cerignola 2–3 90' 6.1
4 Eki 2026 Audace Cerignola – Team Altamura 0–0 90' 7.3
26 Eyl 2026 AZ Picerno – Audace Cerignola 2–1 90' 6.0
19 Eyl 2026 Audace Cerignola – Casertana 0–0 90' 7.5
15 Eyl 2026 Casarano – Audace Cerignola 1–0 90' 7.1
11 Eyl 2026 Audace Cerignola – Giugliano 4–0 90' 7.1
6 Eyl 2026 Foggia – Audace Cerignola 0–2 90' 7.6
28 Ağu 2026 Cavese – Audace Cerignola 3–1 85' 6.2
22 Ağu 2026 Audace Cerignola – Cosenza 3–1 90' 6.7
14 Ağu 2026 Audace Cerignola – Monopoli 3–5 30' 6.9
3 May 2026 FC Crotone – Audace Cerignola 1–1 90' 6.7
26 Nis 2026 Benevento – Audace Cerignola 2–2 86' 6.2
19 Nis 2026 Audace Cerignola – Team Altamura 1–1 90' 6.4
12 Nis 2026 Casertana – Audace Cerignola 4–1 – –

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 13 kayıt · toplam bonservis 150k €
  1. Takımsız Yeni kulüp: Cerignola
    Transfer
  2. Lucchese Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. Bonservissiz
  4. Bonservissiz
  5. Takımsız Yeni kulüp: Fermana
    Transfer
  6. Padova Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  7. Livorno Yeni kulüp: Padova
    Transfer 150k €
  8. Pordenone Yeni kulüp: Livorno
    Kiralık dönüşü
  9. Livorno Yeni kulüp: Pordenone
    Kiralık
  10. Pontedera Yeni kulüp: Livorno
    Transfer Belirtilmemiş
  11. Livorno Yeni kulüp: Pontedera
    Transfer Belirtilmemiş
  12. Pontedera Yeni kulüp: Livorno
    Kiralık dönüşü
  13. Livorno U20 Yeni kulüp: Pontedera
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan6,72
Son maç puanı6,918 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,72 Ara 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,1 7,3 6,0 7,5 7,1 7,1 7,6 6,2 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie C, Girone C Audace Cerignola 10 (10) 850 0 0 6,85
2026 Coppa Italia Serie C Audace Cerignola 1 (0) 30 0 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie C, Girone C 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (79 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 48 Pas arası 89 Uzaklaştırma 88 Kazanılan hava topu 74 İkili mücadele başarısı 80 Pas isabeti 51 İlerletici top taşıma 38 Reyting 89

8 maç · 718 dk

Andrea Gasbarro: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,13
48
Pas arası / 90 dk 2,38
89
Uzaklaştırma / 90 dk 6,14
88
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,51
74
İkili mücadele başarısı %65,2
80
Pas isabeti %84,9
51
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
38
Reyting 7,03
89

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?