OrcaScore
30

Orta saha

Andrea Corbari

  • Catania
  • Italy
  • 32 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
8
327 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,28
Asist
1
Ortalama reyting
6,45
Yaş32
Doğum tarihi26 Nis 1994
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri230 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 1
Dakika185
Reyting6,48
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet70 · %83
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele8 / 23
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,24 / 0,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma87
Top kaybı16
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma1
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)23,20
En yüksek hız (km/sa)36,27
Maç / İlk 111 / 1
Dakika97
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet38 · %84
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele9 / 13
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu5
Uzaklaştırma1
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika45
Reyting6,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet9 · %67
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 2
Kazanılan ikili mücadele1 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma17
Top kaybı6
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)5,12
En yüksek hız (km/sa)27,62

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum46
Teknik50
Taktik33
Savunma43
Yaratıcılık43

Karakteristikler

Zayıf yönler

15

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Audace Cerignola – Catania 1–0 – –
25 Eki 2026 Catania – Giugliano 6–0 11' 6.6
3 Eki 2026 Catania – FC Crotone 2–1 – –
27 Eyl 2026 Casertana – Catania 1–2 – –
19 Eyl 2026 Catania – Barletta 0–0 – –
15 Eyl 2026 AZ Picerno – Catania 2–4 24' 6.4
12 Eyl 2026 Catania – Scafatese 1–2 16' 6.4
7 Eyl 2026 Catania – Cosenza 4–0 39' 6.9
2 Eyl 2026 Catania – Savoia 1908 0–3 90' 6.7
29 Ağu 2026 Monopoli – Catania 2–0 50' 6.3
23 Ağu 2026 Catania – Inter U23 1–2 45' 6.3
14 Ağu 2026 Parma – Catania 2–0 45' 6.0
8 Ağu 2026 L.R. Vicenza – Catania 4–5 – –
27 May 2026 Catania – Ascoli 2–1 – –
19 Nis 2026 Catania – Potenza Calcio 1–1 33' 6.9

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 350k €
  1. Entella Yeni kulüp: Catania
    Transfer 200k €
  2. Piacenza Yeni kulüp: Entella
    Transfer 150k €
  3. Fiorenzuola Yeni kulüp: Piacenza
    Bonservissiz
  4. Pallavicino Yeni kulüp: Fiorenzuola
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)24
Ortalama puan6,59
Son maç puanı6,625 Eki 2026
Kaçırılan maç02 sakatlık kaydı
5 6 7 8 6,59 Ara 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,4 6,4 6,9 6,7 6,3 6,3 6,0 6,9 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie C, Girone C Catania 6 (1) 185 0 1 6,48
2026 Coppa Italia Serie C Catania 1 (1) 97 0 0 6,70
2026 Coppa Italia Catania 1 (1) 45 0 0 6,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie C, Girone B 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (188 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 6 Kilit pas 4 Başarılı pas 14 Pas isabeti 25 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 5 Top kapma + pas arası 65 Reyting 32

36 maç · 1.910 dk

Andrea Corbari: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
6
Kilit pas / 90 dk 0,14
4
Başarılı pas / 90 dk 18,2
14
Pas isabeti %74,1
25
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,28
5
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,84
65
Reyting 6,71
32

Nasıl hesaplıyoruz?