OrcaScore
53

Orta saha

André Poko

  • Sarıyer
  • Gabon
  • 33 yaş
  • 173 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
14
844 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,11
Asist
0
Ortalama reyting
6,67
Yaş33
Doğum tarihi1 Oca 1993
Boy173 cm
Kilo72 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri145 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 9
Dakika731
Reyting6,66
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)8 (3)
Pas · isabet234 · %78
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası15 / 6
Kazanılan ikili mücadele36 / 93
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,56 / 0,08
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%12
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta3
Topla buluşma370
Top kaybı100
Top kaptırma13
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi30
Uzaklaştırma13
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul10
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)73,31
En yüksek hız (km/sa)32,37
Maç / İlk 112 / 2
Dakika113
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet29 · %69
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 3
Kazanılan ikili mücadele3 / 13
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma48
Top kaybı15
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma3
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum49
Teknik50
Taktik40
Savunma49
Yaratıcılık47

Karakteristikler

Güçlü yönler

26

Milli takım

  • Gabon85 maç · 4 gol · ilk maç Ağu 2010

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Vanspor FK – Sarıyer 1–0 19' 6.5
27 Eki 2026 Sarıyer – Ayvalıkgücü Belediyespor 1–0 – –
24 Eki 2026 Sarıyer – Fatih Karagümrük 0–2 45' 6.3
17 Eki 2026 Sivasspor – Sarıyer 1–1 68' 7.8
13 Eki 2026 Sarıyer – Bodrum FK 1–4 45' 6.9
9 Eki 2026 Ümraniyespor – Sarıyer 1–1 – –
29 Eyl 2026 Gabon – Niger 2–0 45' 6.4
25 Eyl 2026 Morocco – Gabon 2–0 68' 7.1
19 Eyl 2026 Sarıyer – Boluspor 2–1 45' 6.6
11 Eyl 2026 Sarıyer – Bandırmaspor 1–1 72' 6.3
5 Eyl 2026 Keçiörengücü – Sarıyer 3–0 31' 6.7
1 Eyl 2026 Sarıyer – Pendikspor 2–0 62' 6.7
28 Ağu 2026 Antalyaspor – Sarıyer 1–2 75' 6.4
23 Ağu 2026 Sarıyer – Batman Petrolspor 1–2 90' 6.9
14 Ağu 2026 Esenler Erokspor – Sarıyer 1–1 89' 6.4

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 14 kayıt · toplam bonservis 1.9M €
  1. Amedspor Yeni kulüp: Sarıyer
    Bonservissiz
  2. Sarıyer Yeni kulüp: Amedspor
    Kiralık dönüşü
  3. Amedspor Yeni kulüp: Sarıyer
    Kiralık
  4. Istra Yeni kulüp: Amedspor
    Transfer 100k €
  5. Takımsız Yeni kulüp: Istra
    Transfer
  6. H. Be'er Sheva Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  7. Al-Khaleej Yeni kulüp: H. Be'er Sheva
    Bonservissiz
  8. Altay Yeni kulüp: Al-Khaleej
    Bonservissiz
  9. Takımsız Yeni kulüp: Altay
    Transfer
  10. Göztepe Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  11. Karabükspor Yeni kulüp: Göztepe
    Transfer 1.4M €
  12. Bordeaux Yeni kulüp: Karabükspor
    Transfer 400k €
  13. Bordeaux 2 Yeni kulüp: Bordeaux
    Transfer
  14. US Bitam Yeni kulüp: Bordeaux 2
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)42
Ortalama puan6,88
Son maç puanı6,531 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,88 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,3 7,8 6,9 6,4 7,1 6,6 6,3 6,7 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Trendyol 1.Lig Sarıyer 12 (9) 731 1 0 6,66
2026 Africa Cup of Nations Qual. Gabon 2 (2) 113 0 0 6,75

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Trendyol 1.Lig 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (88 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 24 Kilit pas 28 Başarılı pas 31 Pas isabeti 53 İlerletici top taşıma 31 Başarılı çalım 73 Top kapma + pas arası 48 Reyting 13

6 maç · 375 dk

André Poko: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
24
Kilit pas / 90 dk 0,72
28
Başarılı pas / 90 dk 21,8
31
Pas isabeti %82,7
53
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,72
31
Başarılı çalım / 90 dk 0,96
73
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,40
48
Reyting 6,60
13

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?