OrcaScore
7

Forvet

Amine Benchaib

Takip et Karşılaştır
Maç
35
2.866 dk
Gol
12
G+A / 90 dk: 0,53
Asist
5
Ortalama reyting
7,17
Yaş28
Doğum tarihi18 Haz 1998
Boy181 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri760 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1130 / 29
Dakika2.598
Reyting7,20
Gol / Asist11 / 3
Şut (isabetli)54 (27)
Pas · isabet1.086 · %87
Kilit pas34
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele166 / 388
Başarılı çalım26
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)3 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%20
İsabetli uzun top33
İsabetli orta9
Kazanılan hava topu19
Uzaklaştırma9
Top kazanma92
Maruz kaldığı faul41
Yaptığı faul28
Ofsayt10
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika61
Reyting6,20
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet10 · %60
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma17
Top kaybı6
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma2
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)7,00
En yüksek hız (km/sa)25,89
Maç / İlk 114 / 2
Dakika207
Reyting7,20
Gol / Asist1 / 2
Şut (isabetli)10 (5)
Pas · isabet114 · %85
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele19 / 53
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 2
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%10
İsabetli uzun top6
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma2
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum59
Teknik63
Taktik39
Savunma32
Yaratıcılık50

Karakteristikler

Güçlü yönler

1613

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 FC Hegelmann – FK Kauno Žalgiris 1–4 90' 7.4
26 Eki 2026 FK Kauno Žalgiris – FK Žalgiris 0–0 71' 7.0
22 Eki 2026 FK Kauno Žalgiris – SK Brann 1–4 – –
15 Eki 2026 Brighton & Hove Albion – FK Kauno Žalgiris 4–0 61' 6.2
11 Eki 2026 FK Kauno Žalgiris – FK Minija Kretinga 3–0 78' 7.1
20 Eyl 2026 Šiauliai FA – FK Kauno Žalgiris 0–2 90' 7.4
16 Eyl 2026 FK Žalgiris – FK Kauno Žalgiris 3–2 90' 6.4
13 Eyl 2026 FK Panevėžys – FK Kauno Žalgiris 0–1 90' 7.5
9 Eyl 2026 FK Kauno Žalgiris – FK Sūduva Marijampolė 5–1 38' 7.1
3 Eyl 2026 Šiauliai FA – FK Kauno Žalgiris 0–1 34' 6.2
30 Ağu 2026 FK Banga Gargždai – FK Kauno Žalgiris 0–0 90' 7.1
27 Ağu 2026 FK Kauno Žalgiris – Beşiktaş 1–0 – –
20 Ağu 2026 Beşiktaş – FK Kauno Žalgiris 3–0 – –
16 Ağu 2026 FK Kauno Žalgiris – FK Transinvest 1–1 82' 6.9
11 Ağu 2026 FK Kauno Žalgiris – GNK Dinamo Zagreb 1–2 – –

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 7 kayıt
  1. Transfer Belirtilmemiş
  2. Bonservissiz
  3. Bonservissiz
  4. Kortrijk Yeni kulüp: CS Mioveni
    Bonservissiz
  5. Charleroi Yeni kulüp: Kortrijk
    Transfer Belirtilmemiş
  6. Lokeren OV Yeni kulüp: Charleroi
    Bonservissiz
  7. Lokeren U21 Yeni kulüp: Lokeren OV
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan7,21
Son maç puanı6,215 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,21 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,2

Son 10 maç

6,2 7,1 7,4 6,4 7,5 7,1 6,2 7,1 6,9 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 TOPLYGA FK Kauno Žalgiris 30 (29) 2.598 11 3 7,20
2026 LFF Cup FK Kauno Žalgiris 4 (2) 207 1 2 7,20
2026 UEFA Conference League FK Kauno Žalgiris 1 (1) 61 0 0 6,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

TOPLYGA 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (96 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 78 Kilit pas 86 Başarılı pas 42 Pas isabeti 65 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 58 Top kapma + pas arası 38 Reyting 84

12 maç · 1.033 dk

Amine Benchaib: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,14
78
Kilit pas / 90 dk 1,48
86
Başarılı pas / 90 dk 25,8
42
Pas isabeti %81,1
65
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 1,74
58
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,22
38
Reyting 7,09
84

Nasıl hesaplıyoruz?