OrcaScore
55

Defans

Amer Didic

Takip et Karşılaştır
Maç
30
2.700 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,23
Asist
3
Ortalama reyting
7,19
Yaş31
Doğum tarihi28 Ara 1994
Boy195 cm
Kilo88 kg
Piyasa değeri195 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1127 / 27
Dakika2.430
Reyting7,26
Gol / Asist4 / 3
Şut (isabetli)25 (8)
Pas · isabet1.385 · %88
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası26 / 28
Kazanılan ikili mücadele96 / 147
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,59 / 1,92
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat5
Gol dönüşüm oranı%16
Kafa golü4
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top104
İsabetli orta0
Topla buluşma1.669
Top kaybı171
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu60
Kazanılan yer ikilisi36
Uzaklaştırma131
Top kazanma68
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul16
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı10
Gol yemeden biten maç10
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)101,49
En yüksek hız (km/sa)31,78
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,57
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet161 · %89
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele4 / 12
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta0
Topla buluşma190
Top kaybı19
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma16
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik46
Taktik59
Savunma69
Yaratıcılık40

Karakteristikler

Güçlü yönler

16

Milli takım

  • Canada2 maç · 1 gol · ilk maç Oca 2020

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 FC Supra Du Quebec – Cavalry 2–1 90' 6.4
25 Eki 2026 Cavalry – Vancouver FC 1–0 90' 7.7
17 Eki 2026 Cavalry – Pacific FC 4–2 90' 6.4
12 Eki 2026 Halifax Wanderers FC – Cavalry 2–2 90' 6.3
3 Eki 2026 Inter Toronto – Cavalry 3–1 90' 7.6
1 Eki 2026 Atl. Ottawa – Cavalry 3–2 90' 6.3
26 Eyl 2026 Cavalry – FC Supra Du Quebec 6–0 90' 9.5
20 Eyl 2026 Cavalry – Forge FC 1–1 90' 7.6
14 Eyl 2026 Pacific FC – Cavalry 0–1 90' 7.7
7 Eyl 2026 Halifax Wanderers FC – Cavalry 1–3 90' 6.8
30 Ağu 2026 Cavalry – Vancouver FC 1–0 90' 7.7
22 Ağu 2026 Cavalry – Atl. Ottawa 3–1 90' 6.2
16 Ağu 2026 Cavalry – Forge FC 2–1 90' 7.5
9 Ağu 2026 FC Supra Du Quebec – Cavalry 1–1 90' 6.8
2 Ağu 2026 Cavalry – Inter Toronto 5–0 90' 7.1

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 12 kayıt
  1. Atl. Ottawa Yeni kulüp: Cavalry
    Bonservissiz
  2. Takımsız Yeni kulüp: Atl. Ottawa
    Transfer
  3. Pacific Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  4. Edmonton Yeni kulüp: Pacific
    Bonservissiz
  5. San Antonio Yeni kulüp: Edmonton
    Bonservissiz
  6. Kansas City Yeni kulüp: San Antonio
    Bonservissiz
  7. Kiralık dönüşü
  8. Kiralık
  9. Kiralık dönüşü
  10. Kiralık
  11. Transfer
  12. Baker Wildcats Yeni kulüp: Sporting KC II
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan7,19
Son maç puanı6,42 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,19 Nis 2026 Ağu 2026 Kas 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 7,7 6,4 6,3 7,6 6,3 9,5 7,6 7,7 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Canadian Premier League Cavalry 27 (27) 2.430 4 3 7,26
2026 Canadian Championship Cavalry 3 (3) 270 0 0 6,57

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Canadian Premier League 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (34 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 72 Pas arası 52 Uzaklaştırma 75 Kazanılan hava topu 87 İkili mücadele başarısı 72 Pas isabeti 75 İlerletici top taşıma 31 Reyting 93

8 maç · 720 dk

Amer Didic: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,75
72
Pas arası / 90 dk 1,13
52
Uzaklaştırma / 90 dk 4,25
75
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,88
87
İkili mücadele başarısı %62,7
72
Pas isabeti %88,8
75
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,50
31
Reyting 7,43
93

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?