OrcaScore
6

Orta saha

Amanda Perez

Takip et Karşılaştır
Maç
33
2.678 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,07
Asist
0
Ortalama reyting
6,89
Yaş32
Doğum tarihi31 Tem 1994
Boy172 cm
Kilo–

Sezon performansı · 2025

Maç / İlk 1114 / 14
Dakika1.222
Reyting6,87
Gol / Asist1 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Kafa golü0
Maç / İlk 1119 / 16
Dakika1.456
Reyting6,90
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum45
Teknik45
Taktik37
Savunma48
Yaratıcılık40

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
6 Nis 2026 FC Juárez – Monterrey 1–1 90' 7.0
2 Nis 2026 Necaxa – FC Juárez 0–6 60' 6.9
30 Mar 2026 Querétaro – FC Juárez 2–1 90' 7.1
22 Mar 2026 FC Juárez – Santos Laguna 2–0 90' 6.6
15 Mar 2026 Puebla FC – FC Juárez 0–2 90' 7.1
23 Şub 2026 Pachuca – FC Juárez 3–0 90' 6.4
14 Şub 2026 FC Juárez – Pumas UNAM 1–1 90' 7.0
10 Şub 2026 Tigres UANL – FC Juárez 0–1 90' 6.4
6 Şub 2026 FC Juárez – Club América 1–1 82' 6.9
31 Oca 2026 Toluca – FC Juárez 3–2 90' 7.2
25 Oca 2026 FC Juárez – Cruz Azul 1–1 90' 6.4
21 Oca 2026 Tijuana – FC Juárez 1–2 90' 7.7
17 Oca 2026 FC Juárez – Atlético de San Luis 1–0 90' 6.7
11 Oca 2026 FC Juárez – Club León 1–0 90' 6.8
7 Oca 2026 Mazatlán FC – FC Juárez 3–2 – –

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 1 kayıt
  1. Pachuca Yeni kulüp: FC Juárez
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)16
Ortalama puan6,86
Son maç puanı7,06 Nis 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 6,86 Kas 2025 Şub 2026 Nis 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,9 7,1 6,6 7,1 6,4 7,0 6,4 6,9 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2025 Liga MX, Women, Apertura FC Juárez 19 (16) 1.456 1 0 6,90
2025 Liga MX, Women, Clausura FC Juárez 14 (14) 1.222 1 – 6,87

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga MX, Women, Apertura 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (96 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 28 Kilit pas 37 Başarılı pas 91 Pas isabeti 53 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 7 Top kapma + pas arası 95 Reyting 26

5 maç · 304 dk

Amanda Perez: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,05
28
Kilit pas / 90 dk 0,59
37
Başarılı pas / 90 dk 39,4
91
Pas isabeti %76,0
53
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
7
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,66
95
Reyting 6,54
26

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?