OrcaScore
21

Orta saha

Amadou Haidara

  • RC Lens
  • Mali
  • 28 yaş
  • 174 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
13
711 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,66
Yaş28
Doğum tarihi31 Oca 1998
Boy174 cm
Kilo67 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri4,9 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 114 / 4
Dakika295
Reyting6,63
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet156 · %83
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası13 / 7
Kazanılan ikili mücadele21 / 34
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,55 / 0,09
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma208
Top kaybı32
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi16
Uzaklaştırma6
Top kazanma23
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)39,33
En yüksek hız (km/sa)31,07
Maç / İlk 118 / 4
Dakika407
Reyting6,63
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet192 · %89
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası7 / 6
Kazanılan ikili mücadele17 / 31
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,18 / 0,08
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma238
Top kaybı28
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma6
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)52,59
En yüksek hız (km/sa)34,72
Maç / İlk 111 / 0
Dakika9
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet3 · %67
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma7
Top kaybı1
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma1
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum47
Teknik45
Taktik48
Savunma54
Yaratıcılık48

Milli takım

  • Mali52 maç · 2 gol · ilk maç Eki 2017

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 RC Lens – Olympique de Marseille – – –
4 Kas 2026 RC Lens – Como 1–9 70' 5.9
30 Eki 2026 LOSC Lille – RC Lens 1–0 80' 7.1
24 Eki 2026 RC Lens – Paris FC 2–1 71' 6.3
21 Eki 2026 Club Brugge KV – RC Lens 3–0 70' 6.4
17 Eki 2026 Troyes – RC Lens 1–3 23' 6.7
13 Eki 2026 RC Lens – Sporting CP 0–2 80' 7.7
9 Eki 2026 RC Lens – Olympique Lyonnais 2–1 36' 6.5
4 Eki 2026 Morocco – Mali 1–1 65' 6.4
29 Eyl 2026 Liberia – Mali 0–1 – –
25 Eyl 2026 Mali – Cabo Verde 3–1 61' 7.2
18 Eyl 2026 AS Monaco – RC Lens 2–1 72' 6.6
13 Eyl 2026 Le Mans – RC Lens 2–2 45' 6.9
10 Eyl 2026 SK Slavia Praha – RC Lens 2–3 75' 6.5
5 Eyl 2026 RC Lens – Lorient 0–1 61' 6.3

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 21.8M €
  1. Leipzig Yeni kulüp: Lens
    Transfer 2M €
  2. RB Salzburg Yeni kulüp: Leipzig
    Transfer 19M €
  3. Liefering Yeni kulüp: RB Salzburg
    Kiralık dönüşü
  4. RB Salzburg Yeni kulüp: Liefering
    Kiralık
  5. JMG Bamako Yeni kulüp: RB Salzburg
    Transfer 800k €

Son 12 ay form

Güncelleme: 5 Kas 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,69
Son maç puanı5,94 Kas 2026
Kaçırılan maç32 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,69 Ara 2025 Ağu 2026 Kas 2026 5,9

Son 10 maç

5,9 7,1 6,3 6,4 6,7 7,7 6,5 6,4 7,2 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Ligue 1 RC Lens 8 (4) 407 0 0 6,63
2026 UEFA Champions League RC Lens 4 (4) 295 0 0 6,63
2026 Africa Cup of Nations Qual. Mali 1 (1) 61 0 1 7,20
2026 Trophée des Champions RC Lens 1 (0) 9 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Bundesliga 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (151 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 31 Kilit pas 7 Başarılı pas 89 Pas isabeti 54 İlerletici top taşıma 46 Başarılı çalım 33 Top kapma + pas arası 77 Reyting 38

28 maç · 1.333 dk

Amadou Haidara: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,08
31
Kilit pas / 90 dk 0,34
7
Başarılı pas / 90 dk 48,3
89
Pas isabeti %81,2
54
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
46
Başarılı çalım / 90 dk 0,47
33
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,24
77
Reyting 6,79
38

Nasıl hesaplıyoruz?