OrcaScore
5

Orta saha

Álvaro Quiroga

Takip et Karşılaştır
Maç
21
1.645 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,11
Asist
1
Ortalama reyting
6,92
Yaş31
Doğum tarihi16 Haz 1995
Boy175 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri280 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1116 / 15
Dakika1.220
Reyting6,94
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)23 (6)
Pas · isabet663 · %89
Kilit pas16
Top kapma / Pas arası23 / 12
Kazanılan ikili mücadele42 / 100
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart5 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,57 / 0,29
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%4
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top40
İsabetli orta1
Topla buluşma817
Top kaybı96
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi35
Uzaklaştırma27
Top kazanma51
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul26
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç5
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 115 / 5
Dakika425
Reyting6,86
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet240 · %90
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası9 / 6
Kazanılan ikili mücadele20 / 38
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 1
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top13
İsabetli orta0
Topla buluşma299
Top kaybı30
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi17
Uzaklaştırma10
Top kazanma24
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum50
Teknik49
Taktik46
Savunma48
Yaratıcılık46

Milli takım

  • Bolivia1 maç · 0 gol · ilk maç Haz 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Club FC Universitario – Club Always Ready 1–3 90' 7.2
25 Eki 2026 Club Always Ready – CDT Real Oruro 5–1 90' 6.8
23 Eki 2026 Club Always Ready – The Strongest 1–1 66' 7.3
19 Eki 2026 The Strongest – Club Always Ready 2–1 90' 7.0
13 Eki 2026 Club Always Ready – Club Independiente Petrolero 2–0 90' 8.1
8 Eki 2026 Club Always Ready – Nacional Potosí 2–3 89' 6.9
3 Eki 2026 Club Always Ready – CD Real Tomayapo 4–0 90' 7.3
30 Eyl 2026 CDT Real Oruro – Club Always Ready 2–2 90' 6.8
17 Eyl 2026 Nacional Potosí – Club Always Ready 0–4 90' 6.7
13 Eyl 2026 Club Always Ready – Guabirá 6–0 90' 7.1
6 Eyl 2026 Oriente Petrolero – Club Always Ready 1–2 90' 7.0
27 Ağu 2026 Club Always Ready – Club Aurora 2–2 90' 6.7
24 Ağu 2026 CD Real Tomayapo – Club Always Ready 1–1 45' 6.9
20 Ağu 2026 Club Always Ready – CDT Real Oruro 4–2 90' 6.0
16 Ağu 2026 Club Always Ready – Real Potosí 1–1 90' 7.3

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 6 kayıt
  1. Erbil Yeni kulüp: Always Ready
    Bonservissiz
  2. Blooming Yeni kulüp: Erbil
    Transfer Belirtilmemiş
  3. The Strongest Yeni kulüp: Blooming
    Bonservissiz
  4. Guabirá Yeni kulüp: The Strongest
    Transfer Belirtilmemiş
  5. Sport Boys Yeni kulüp: Guabirá
    Transfer Belirtilmemiş
  6. Petrolero Yeni kulüp: Sport Boys
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)27
Ortalama puan7,00
Son maç puanı7,22 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,00 Ara 2025 Ağu 2026 Kas 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 6,8 7,3 7,0 8,1 6,9 7,3 6,8 6,7 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 División Profesional Club Always Ready 16 (15) 1.220 1 1 6,94
2026 Copa Bolivia Club Always Ready 5 (5) 425 0 0 6,86

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Copa Bolivia 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (67 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 19 Başarılı pas 90 Pas isabeti 82 İlerletici top taşıma 17 Başarılı çalım 13 Top kapma + pas arası 84 Reyting 19

3 maç · 270 dk

Álvaro Quiroga: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,67
19
Başarılı pas / 90 dk 44,0
90
Pas isabeti %88,6
82
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,33
17
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
13
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,33
84
Reyting 6,70
19

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?