OrcaScore
27

Orta saha

Alonzo Engwanda

  • FC Utrecht
  • Belgium
  • 23 yaş
  • 173 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
42
3.592 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,03
Asist
1
Ortalama reyting
6,87
Yaş23
Doğum tarihi27 Oca 2003
Boy173 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri7,3 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2025

Maç / İlk 1134 / 34
Dakika2.924
Reyting6,93
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)9 (1)
Pas · isabet1.182 · %86
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası96 / 56
Kazanılan ikili mücadele170 / 282
Başarılı çalım19
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Maç / İlk 118 / 8
Dakika668
Reyting6,61
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet236 · %91
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası18 / 10
Kazanılan ikili mücadele27 / 66
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum43
Teknik44
Taktik59
Savunma65
Yaratıcılık44

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
21 May 2026 FC Utrecht – SC Heerenveen 3–2 44' 6.6
17 May 2026 FC Utrecht – Fortuna Sittard 2–0 90' 7.2
10 May 2026 AFC Ajax – FC Utrecht 1–2 90' 7.1
2 May 2026 FC Utrecht – NAC Breda 2–0 90' 7.1
26 Nis 2026 Excelsior – FC Utrecht 5–0 90' 6.9
11 Nis 2026 FC Utrecht – SC Telstar 4–1 90' 7.0
4 Nis 2026 PSV Eindhoven – FC Utrecht 4–3 90' 6.6
22 Mar 2026 FC Utrecht – Go Ahead Eagles 2–0 90' 7.2
15 Mar 2026 FC Twente – FC Utrecht 0–2 90' 7.1
6 Mar 2026 Heracles Almelo – FC Utrecht 0–0 90' 7.1
1 Mar 2026 FC Utrecht – AZ Alkmaar 2–0 90' 6.9
22 Şub 2026 FC Utrecht – PEC Zwolle 1–1 90' 7.1
14 Şub 2026 FC Groningen – FC Utrecht 1–2 86' 6.8
11 Şub 2026 NEC Nijmegen – FC Utrecht 1–3 89' 6.6
8 Şub 2026 FC Utrecht – Feyenoord 0–1 90' 6.8

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 1 kayıt
  1. RSCA Futures U23 Yeni kulüp: Utrecht
    Bonservissiz

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2025 VriendenLoterij Eredivisie FC Utrecht 34 (34) 2.924 0 1 6,93
2025 UEFA Europa League FC Utrecht 8 (8) 668 0 0 6,61

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Europa League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (235 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 1 Kilit pas 3 Başarılı pas 40 Pas isabeti 93 İlerletici top taşıma 11 Başarılı çalım 4 Top kapma + pas arası 84 Reyting 14

8 maç · 668 dk

Alonzo Engwanda: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,01
1
Kilit pas / 90 dk 0,13
3
Başarılı pas / 90 dk 28,8
40
Pas isabeti %90,7
93
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
11
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
4
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,77
84
Reyting 6,61
14

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?