OrcaScore
14

Forvet

Alfredo Bifulco

Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.239 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,29
Asist
1
Ortalama reyting
6,72
Yaş29
Doğum tarihi19 Oca 1997
Boy173 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri525 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 11
Dakika945
Reyting6,66
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)18 (7)
Pas · isabet229 · %79
Kilit pas18
Top kapma / Pas arası7 / 4
Kazanılan ikili mücadele30 / 78
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,76 / 1,73
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%6
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma361
Top kaybı100
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi24
Uzaklaştırma7
Top kazanma27
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul6
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)75,14
En yüksek hız (km/sa)34,50
Maç / İlk 113 / 3
Dakika294
Reyting6,97
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)6 (4)
Pas · isabet88 · %81
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele16 / 52
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%33
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu3
Uzaklaştırma1
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum61
Teknik64
Taktik43
Savunma31
Yaratıcılık45

Karakteristikler

Güçlü yönler

141

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Campobasso FC – Forlì 2–0 90' 7.0
28 Eki 2026 Campobasso FC – Latina 2–0 90' 7.2
24 Eki 2026 Atalanta U23 – Campobasso FC 1–2 90' 8.1
18 Eki 2026 Campobasso FC – Perugia 1–5 65' 6.2
11 Eki 2026 Ravenna – Campobasso FC 3–1 90' 5.8
4 Eki 2026 Campobasso FC – Torres 1–1 72' 7.0
26 Eyl 2026 Sambenedettese – Campobasso FC 1–2 80' 5.9
20 Eyl 2026 Campobasso FC – Pineto 2–2 32' 6.4
16 Eyl 2026 Grosseto – Campobasso FC 2–2 79' 6.4
12 Eyl 2026 Vado – Campobasso FC 0–1 80' 6.5
5 Eyl 2026 Campobasso FC – Gubbio 2–4 90' 7.2
1 Eyl 2026 Campobasso FC – Scafatese 5–3 90' 7.8
29 Ağu 2026 Spezia – Campobasso FC 1–0 90' 6.9
23 Ağu 2026 Campobasso FC – Pianese 2–0 87' 6.5
15 Ağu 2026 Campobasso FC – Cavese 2–0 90' 5.9

Kariyer ve transferler

11 kulüp · 14 kayıt · toplam bonservis 210k €
  1. Trapani Yeni kulüp: Campobasso
    Bonservissiz
  2. Taranto Yeni kulüp: Trapani
    Bonservissiz
  3. Padova Yeni kulüp: Taranto
    Bonservissiz
  4. Napoli Yeni kulüp: Padova
    Transfer 210k €
  5. Juve Stabia Yeni kulüp: Napoli
    Kiralık dönüşü
  6. Napoli Yeni kulüp: Juve Stabia
    Kiralık
  7. Ternana Yeni kulüp: Napoli
    Kiralık dönüşü
  8. Napoli Yeni kulüp: Ternana
    Kiralık
  9. Pro Vercelli Yeni kulüp: Napoli
    Kiralık dönüşü
  10. Napoli Yeni kulüp: Pro Vercelli
    Kiralık
  11. Carpi Yeni kulüp: Napoli
    Kiralık dönüşü
  12. Napoli Yeni kulüp: Carpi
    Kiralık
  13. Rimini Yeni kulüp: Napoli
    Kiralık dönüşü
  14. Napoli U20 Yeni kulüp: Rimini
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,95
Son maç puanı7,01 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,95 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 7,2 8,1 6,2 5,8 7,0 5,9 6,4 6,4 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie C, Girone B Campobasso FC 12 (11) 945 1 1 6,66
2026 Coppa Italia Serie C Campobasso FC 3 (3) 294 2 0 6,97

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie C, Girone B 2026 · forvetler arasında yüzdelik (44 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 14 xG 26 Şut 35 xA 88 Kilit pas 88 Başarılı çalım 63 Kazanılan hava topu 33 Reyting 28

8 maç · 634 dk

Alfredo Bifulco: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,00
14
xG / 90 dk 0,18
26
Şut / 90 dk 1,99
35
xA / 90 dk 0,16
88
Kilit pas / 90 dk 1,42
88
Başarılı çalım / 90 dk 0,99
63
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,71
33
Reyting 6,55
28

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?