OrcaScore
28

Orta saha

Alexandru Mitriță

  • Zhejiang
  • Romania
  • 31 yaş
  • 167 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
28
2.240 dk
Gol
12
G+A / 90 dk: 1,00
Asist
13
Ortalama reyting
7,67
Yaş31
Doğum tarihi8 Şub 1995
Boy167 cm
Kilo79 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri3,2 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1124 / 24
Dakika2.133
Reyting7,78
Gol / Asist12 / 13
Şut (isabetli)71 (30)
Pas · isabet720 · %74
Kilit pas77
Top kapma / Pas arası12 / 2
Kazanılan ikili mücadele158 / 333
Başarılı çalım59
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 1
Penaltı (gol / kaçan)3 / 1
Beklenen gol / asist4,87 / 2,52
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat19
Kaçırılan büyük fırsat8
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol6
Direkten dönen2
İsabetli uzun top42
İsabetli orta43
Topla buluşma1.405
Top kaybı526
Top kaptırma52
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi154
Uzaklaştırma5
Top kazanma71
Maruz kaldığı faul83
Yaptığı faul26
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı4
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)172,21
En yüksek hız (km/sa)36,13
Maç / İlk 114 / 0
Dakika107
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet74 · %88
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele9 / 14
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta2
Topla buluşma110
Top kaybı25
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma0
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum73
Teknik68
Taktik46
Savunma25
Yaratıcılık74

Karakteristikler

Güçlü yönler

7114

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Romania26 maç · 4 gol · ilk maç Mar 2018

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
24 Eki 2026 Liaoning Tieren FC – Zhejiang 2–4 90' 8.1
17 Eki 2026 Taishan – Zhejiang 5–0 90' 7.6
9 Eki 2026 Zhejiang – Shanghai Port 2–4 90' 7.0
18 Eyl 2026 Zhejiang – Wuhan Three Towns 4–1 90' 9.8
6 Eyl 2026 Tianjin Jinmen Tiger – Zhejiang 2–1 90' 7.9
29 Ağu 2026 Zhejiang – Yunnan Yukun 6–0 77' 10.0
22 Ağu 2026 Shenzhen Peng City – Zhejiang 1–1 90' 7.5
15 Ağu 2026 Zhejiang – Chengdu Rongcheng 2–3 90' 7.1
1 Ağu 2026 Beijing Guoan – Zhejiang 2–1 90' 6.6
26 Tem 2026 Zhejiang – Dalian Yingbo FC 3–2 89' 7.9
18 Tem 2026 Chongqing Tonglianglong FC – Zhejiang 1–1 80' 7.2
14 Tem 2026 Zhejiang – Qingdao Hainiu 3–2 90' 9.1
5 Tem 2026 Shanghai Shenhua – Zhejiang 3–2 90' 7.7
28 Haz 2026 Qingdao West Coast – Zhejiang 3–1 90' 5.9
19 Haz 2026 Shaanxi Union FC – Zhejiang 6–5 99' 8.1

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 19 kayıt · toplam bonservis 11.2M €
  1. U. Craiova Yeni kulüp: Zhejiang
    Transfer 2M €
  2. NY City Yeni kulüp: U. Craiova
    Bonservissiz
  3. Al Raed Yeni kulüp: NY City
    Kiralık dönüşü
  4. NY City Yeni kulüp: Al Raed
    Kiralık
  5. PAOK Yeni kulüp: NY City
    Kiralık dönüşü
  6. NY City Yeni kulüp: PAOK
    Kiralık
  7. Al-Ahli Yeni kulüp: NY City
    Kiralık dönüşü
  8. NY City Yeni kulüp: Al-Ahli
    Kiralık
  9. U. Craiova Yeni kulüp: NY City
    Transfer 8M €
  10. Pescara Yeni kulüp: U. Craiova
    Transfer 730k €
  11. U. Craiova Yeni kulüp: Pescara
    Kiralık dönüşü
  12. FCU Craiova Yeni kulüp: Pescara
    Kiralık dönüşü
  13. Pescara Yeni kulüp: U. Craiova
    Kiralık
  14. Farul Constanța Yeni kulüp: Pescara
    Transfer 500k €
  15. Steaua U21 Yeni kulüp: Farul Constanța
    Kiralık dönüşü
  16. Bonservissiz
  17. Bilinmeyen kulüp Yeni kulüp: Turnu Severin
    Bonservissiz
  18. ȘF Gică Popescu Yeni kulüp: Bilinmeyen kulüp
    Bonservissiz
  19. FCU Craiova U17 Yeni kulüp: ȘF Gică Popescu
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)26
Ortalama puan7,77
Son maç puanı8,124 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,77 Kas 2025 Tem 2026 Eki 2026 8,1

Son 10 maç

8,1 7,6 7,0 9,8 7,9 10,0 7,5 7,1 6,6 7,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Chinese Super League Zhejiang 24 (24) 2.133 12 13 7,78
2026 World Cup Qual. UEFA Romania 4 (0) 107 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

SuperLiga României 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (158 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 97 Başarılı pas 23 Pas isabeti 42 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 95 Top kapma + pas arası 1 Reyting 98

37 maç · 3.017 dk

Alexandru Mitriță: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 2,42
97
Başarılı pas / 90 dk 23,8
23
Pas isabeti %77,0
42
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 2,30
95
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,66
1
Reyting 7,46
98

Nasıl hesaplıyoruz?