OrcaScore
6

Defans

Alexander Bah

  • Benfica
  • Denmark
  • 28 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
11
903 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,30
Asist
1
Ortalama reyting
7,20
Yaş28
Doğum tarihi9 Ara 1997
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri10,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Shoulder Injury · Oynamıyor 21 Eyl 2026 itibarıyla · Bitti: 10 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 7
Dakika532
Reyting6,89
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)7 (3)
Pas · isabet293 · %84
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası6 / 8
Kazanılan ikili mücadele25 / 46
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,82 / 0,63
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top12
İsabetli orta3
Topla buluşma438
Top kaybı85
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi24
Uzaklaştırma7
Top kazanma16
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)62,70
En yüksek hız (km/sa)35,64
Maç / İlk 112 / 2
Dakika170
Reyting8,05
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet122 · %87
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası6 / 3
Kazanılan ikili mücadele8 / 14
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,20 / 0,50
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma159
Top kaybı19
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma5
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)20,46
En yüksek hız (km/sa)34,45
Maç / İlk 112 / 2
Dakika201
Reyting7,45
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet129 · %81
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası6 / 5
Kazanılan ikili mücadele17 / 30
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Topla buluşma190
Top kaybı38
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma2
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum47
Teknik48
Taktik54
Savunma70
Yaratıcılık53

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Milli takım

  • Denmark23 maç · 1 gol · ilk maç Kas 2020

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Benfica – FC Alverca – – –
29 Eki 2026 Benfica – Gil Vicente 4–1 – –
26 Eki 2026 Santa Clara – Benfica 1–2 90' 6.3
22 Eki 2026 Omonia Nicosia – Benfica 1–4 90' 8.2
15 Eki 2026 Benfica – Celtic 4–1 80' 7.9
11 Eki 2026 Benfica – Vitória SC 2–0 73' 6.6
20 Eyl 2026 FC Porto – Benfica 3–1 90' 7.1
5 Eyl 2026 CS Marítimo – Benfica 0–3 17' 6.6
31 Ağu 2026 Benfica – Estoril Praia 2–1 90' 7.2
27 Ağu 2026 AGF – Benfica 1–3 – –
20 Ağu 2026 Benfica – AGF 3–1 – –
17 Ağu 2026 Casa Pia – Benfica 0–7 90' 7.4
13 Ağu 2026 Heart of Midlothian – Benfica 1–1 – –
9 Ağu 2026 Benfica – Académico Viseu FC 2–2 82' 7.0
6 Ağu 2026 Benfica – Heart of Midlothian 6–1 – –

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 10.3M €
  1. Slavia Praha Yeni kulüp: Benfica
    Transfer 8M €
  2. Sønderjyske Yeni kulüp: Slavia Praha
    Transfer 1.8M €
  3. HB Køge Yeni kulüp: Sønderjyske
    Transfer 530k €
  4. Næsby Yeni kulüp: HB Køge
    Transfer Belirtilmemiş
  5. Naesby BK U19 Yeni kulüp: Næsby
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 27 Eki 2026
Maç (12 ay)20
Ortalama puan7,06
Son maç puanı6,326 Eki 2026
Kaçırılan maç301 sakatlık kaydı
6 7 8 9 7,06 Şub 2026 May 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 8,2 7,9 6,6 7,1 6,6 7,2 7,4 7,0 7,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal Betclic Benfica 7 (7) 532 1 1 6,89
2026 World Cup Qual. UEFA Denmark 2 (2) 201 0 0 7,45
2026 UEFA Europa League Benfica 2 (2) 170 1 0 8,05

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Portugal Betclic 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (139 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 95 Pas arası 65 Uzaklaştırma 2 Kazanılan hava topu 45 İkili mücadele başarısı 57 Pas isabeti 46 İlerletici top taşıma 48 Reyting 86

18 maç · 1.415 dk

Alexander Bah: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 3,12
95
Pas arası / 90 dk 1,27
65
Uzaklaştırma / 90 dk 1,02
2
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,59
45
İkili mücadele başarısı %56,8
57
Pas isabeti %82,3
46
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
48
Reyting 7,06
86

Nasıl hesaplıyoruz?