OrcaScore
11

Orta saha

Alex Lowry

  • Motherwell
  • Scotland
  • 23 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
9
603 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,60
Asist
1
Ortalama reyting
7,03
Yaş23
Doğum tarihi23 Haz 2003
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri245 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 7
Dakika603
Reyting7,03
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)24 (11)
Pas · isabet306 · %80
Kilit pas16
Top kapma / Pas arası6 / 2
Kazanılan ikili mücadele24 / 56
Başarılı çalım10
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,03 / 1,51
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%12
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top18
İsabetli orta6
Topla buluşma435
Top kaybı107
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi24
Uzaklaştırma7
Top kazanma28
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)51,28
En yüksek hız (km/sa)31,50
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting7,00
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik55
Taktik33
Savunma34
Yaratıcılık54

Karakteristikler

Güçlü yönler

426

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Nis 2027 Motherwell – Aberdeen – – –
17 Eki 2026 Kilmarnock – Motherwell 3–2 68' 7.2
11 Eki 2026 Motherwell – Celtic 0–2 83' 6.3
19 Eyl 2026 Dundee FC – Motherwell 2–1 86' 7.6
15 Eyl 2026 Motherwell – Aberdeen 0–4 75' 7.0
5 Eyl 2026 Rangers – Motherwell 1–0 73' 6.5
2 Eyl 2026 Motherwell – Dundee United 3–0 68' 8.5
30 Ağu 2026 St Mirren – Motherwell 3–3 90' 7.2
27 Ağu 2026 SC Freiburg – Motherwell 4–1 76' 6.3
20 Ağu 2026 Motherwell – SC Freiburg 1–3 70' 5.8
16 Ağu 2026 Stenhousemuir – Motherwell 1–0 81' 7.0
13 Ağu 2026 Motherwell – HJK 2–0 – –
9 Ağu 2026 Motherwell – Falkirk FC 0–0 45' 6.5
6 Ağu 2026 HJK – Motherwell 1–1 – –
2 Ağu 2026 Hibernian – Motherwell 1–2 15' 6.5

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 6 kayıt
  1. Motherwell Yeni kulüp: Wycombe
    Kiralık dönüşü
  2. Wycombe Yeni kulüp: Motherwell
    Kiralık
  3. Rangers Yeni kulüp: Wycombe
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Hearts Yeni kulüp: Rangers
    Kiralık dönüşü
  5. Rangers Yeni kulüp: Hearts
    Kiralık
  6. Rangers B U21 Yeni kulüp: Rangers
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)16
Ortalama puan6,82
Son maç puanı7,217 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,82 Ara 2025 Ağu 2026 Eki 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 6,3 7,6 7,0 6,5 8,5 7,2 6,3 5,8 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Scottish Premiership Motherwell 9 (7) 603 3 1 7,03
2026 Scottish League Cup Motherwell – – 0 – 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (241 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 100 Başarılı pas 65 Pas isabeti 11 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 94 Top kapma + pas arası 23 Reyting 35

9 maç · 278 dk

Alex Lowry: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 2,91
100
Başarılı pas / 90 dk 27,5
65
Pas isabeti %66,4
11
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 1,94
94
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,94
23
Reyting 6,74
35

Nasıl hesaplıyoruz?