OrcaScore
8

Orta saha

Alencar

  • Ferroviária
  • Brazil
  • 24 yaş
  • 178 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
44
3.309 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,11
Asist
2
Ortalama reyting
6,83
Yaş24
Doğum tarihi7 Ağu 2002
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1124 / 20
Dakika1.690
Reyting6,82
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)18 (5)
Pas · isabet830 · %89
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele144 / 252
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%6
İsabetli uzun top30
İsabetli orta3
Kazanılan hava topu29
Uzaklaştırma23
Top kazanma148
Maruz kaldığı faul28
Yaptığı faul19
Ofsayt1
Maç / İlk 1120 / 16
Dakika1.619
Reyting6,84
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)16 (6)
Pas · isabet647 · %87
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele132 / 265
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart5 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%6
İsabetli uzun top20
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu10
Uzaklaştırma17
Top kazanma100
Maruz kaldığı faul38
Yaptığı faul18
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum46
Teknik47
Taktik38
Savunma47
Yaratıcılık44

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
24 Eki 2026 Ferroviária – Maringá FC 1–2 85' 6.7
17 Eki 2026 Maringá FC – Ferroviária 1–1 90' 6.7
11 Eki 2026 Ferroviária – Inter de Limeira 2–0 90' 6.8
4 Eki 2026 Paysandu SC – Ferroviária 1–0 90' 6.8
28 Eyl 2026 Brusque – Ferroviária 1–1 79' 6.9
21 Eyl 2026 Ferroviária – Brusque 3–2 56' 7.0
13 Eyl 2026 Ferroviária – Paysandu SC 1–0 73' 7.1
5 Eyl 2026 Inter de Limeira – Ferroviária 3–3 71' 6.7
29 Ağu 2026 Ferroviária – Confiança 1–0 44' 6.9
24 Ağu 2026 Ypiranga FC – Ferroviária 1–0 90' 7.1
8 Ağu 2026 Figueirense – Ferroviária 2–2 48' 6.1
25 Tem 2026 Ferroviária – Maranhão AC 0–0 72' 7.0
12 Tem 2026 Ituano – Ferroviária 1–3 84' 6.5
5 Tem 2026 Ferroviária – Caxias 0–1 90' 7.3
28 Haz 2026 AO Itabaiana – Ferroviária 1–0 90' 6.6

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt
  1. Retrô Yeni kulüp: Ferroviária
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Paysandu Yeni kulüp: Retrô
    Kiralık dönüşü
  3. Retrô Yeni kulüp: Paysandu
    Kiralık
  4. Retrô U20 Yeni kulüp: Retrô
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)44
Ortalama puan6,83
Son maç puanı6,724 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,83 Oca 2026 May 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 6,7 6,8 6,8 6,9 7,0 7,1 6,7 6,9 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série C Ferroviária 24 (20) 1.690 1 1 6,82
2026 Paulista, Série A2 Ferroviária 20 (16) 1.619 1 1 6,84

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série C 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (41 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 60 Başarılı pas 94 Pas isabeti 99 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 13 Top kapma + pas arası 74 Reyting 55

7 maç · 503 dk

Alencar: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,04
50
Kilit pas / 90 dk 0,89
60
Başarılı pas / 90 dk 32,6
94
Pas isabeti %88,8
99
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,18
13
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,79
74
Reyting 6,95
55

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?