OrcaScore
8

Orta saha

Alejandro Alfaro

  • Torreense
  • Spain
  • 24 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
12
1.023 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,09
Asist
0
Ortalama reyting
7,02
Yaş24
Doğum tarihi15 Haz 2002
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri580 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 8
Dakika697
Reyting6,99
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (0)
Pas · isabet378 · %87
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası13 / 12
Kazanılan ikili mücadele39 / 78
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top36
İsabetli orta2
Topla buluşma492
Top kaybı74
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi32
Uzaklaştırma19
Top kazanma39
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul13
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)70,45
En yüksek hız (km/sa)35,72
Maç / İlk 111 / 1
Dakika83
Reyting7,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet27 · %96
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele7 / 10
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma48
Top kaybı5
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma4
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 3
Dakika243
Reyting7,07
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet76 · %76
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası6 / 2
Kazanılan ikili mücadele16 / 26
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,41 / 0,14
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%100
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta1
Topla buluşma122
Top kaybı29
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma9
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)28,42
En yüksek hız (km/sa)29,64

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum48
Teknik52
Taktik43
Savunma50
Yaratıcılık49

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Portimonense SAD – Torreense 0–0 – –
26 Eki 2026 Torreense – Amarante FC 1–0 90' 7.6
22 Eki 2026 Ferencváros TC – Torreense 4–1 63' 6.4
15 Eki 2026 Torreense – Sunderland 1–2 90' 6.7
10 Eki 2026 Tondela – Torreense 1–0 78' 6.9
17 Eyl 2026 Lillestrøm SK – Torreense 1–2 90' 8.1
11 Eyl 2026 Torreense – Leixões SC 0–0 90' 6.9
5 Eyl 2026 Benfica B – Torreense 0–2 90' 7.2
29 Ağu 2026 Torreense – Vizela 0–3 90' 6.4
22 Ağu 2026 Lusitânia Lourosa – Torreense 2–2 90' 7.1
15 Ağu 2026 Torreense – Penafiel 2–2 90' 7.3
9 Ağu 2026 SC Farense – Torreense 2–1 79' 6.5
1 Ağu 2026 FC Porto – Torreense 1–0 83' 7.1
28 May 2026 Casa Pia – Torreense 2–0 45' 6.5
24 May 2026 Sporting – Torreense 1–2 51' 7.1

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt
  1. Fabril Yeni kulüp: Torreense
    Bonservissiz
  2. UD Alzira Yeni kulüp: Fabril
    Bonservissiz
  3. Elche Ilicitano Yeni kulüp: UD Alzira
    Bonservissiz
  4. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,88
Son maç puanı7,626 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,88 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 7,6

Son 10 maç

7,6 6,4 6,7 6,9 8,1 6,9 7,2 6,4 7,1 7,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal 2 Torreense 8 (8) 697 0 0 6,99
2026 UEFA Europa League Torreense 3 (3) 243 1 0 7,07
2026 Supertaça Torreense 1 (1) 83 0 0 7,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Portugal 2 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (72 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 30 Başarılı pas 95 Pas isabeti 73 İlerletici top taşıma 52 Başarılı çalım 63 Top kapma + pas arası 69 Reyting 62

6 maç · 529 dk

Alejandro Alfaro: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,68
30
Başarılı pas / 90 dk 43,0
95
Pas isabeti %84,9
73
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,02
52
Başarılı çalım / 90 dk 0,68
63
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,40
69
Reyting 6,90
62

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?