OrcaScore
37

Forvet

Albert Adomah

  • Walsall
  • Ghana
  • 38 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
8
253 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,36
Asist
1
Ortalama reyting
6,60
Yaş38
Doğum tarihi13 Ara 1987
Boy185 cm
Kilo74 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri26 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 115 / 0
Dakika45
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet19 · %84
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 10
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,09
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta2
Topla buluşma37
Top kaybı10
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)3,51
En yüksek hız (km/sa)28,90
Maç / İlk 112 / 2
Dakika151
Reyting6,55
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet28 · %82
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 14
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma67
Top kaybı26
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma0
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika57
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet27 · %70
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele1 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,32
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta2
Topla buluşma38
Top kaybı15
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum60
Teknik52
Taktik48
Savunma36
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Güçlü yönler

26

Zayıf yönler

1416

Milli takım

  • Ghana19 maç · 2 gol · ilk maç Eyl 2011

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Colchester United – Walsall 1–3 – –
26 Eki 2026 Walsall – Salford City 2–4 – –
20 Eki 2026 Walsall – Oldham Athletic 3–0 – –
17 Eki 2026 Swindon Town – Walsall 1–1 – –
13 Eki 2026 Walsall – Fulham U21 3–2 61' 6.4
10 Eki 2026 Fleetwood Town – Walsall 1–1 – –
26 Eyl 2026 Tranmere Rovers – Walsall 1–1 13' 6.5
22 Eyl 2026 Walsall – Stevenage 1–6 90' 6.7
19 Eyl 2026 Walsall – Port Vale 2–0 9' 6.5
1 Eyl 2026 Crewe Alexandra – Walsall 2–2 9' 6.9
29 Ağu 2026 Walsall – Accrington Stanley 3–2 13' 6.5
25 Ağu 2026 Walsall – Leyton Orient 5–6 57' 6.7
22 Ağu 2026 Walsall – Grimsby Town 0–0 1' –
15 Ağu 2026 Gillingham – Walsall 0–3 – –
6 Ağu 2026 Bristol City – Walsall 0–1 – –

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 3.7M €
  1. QPR Yeni kulüp: Walsall
    Bonservissiz
  2. Forest Yeni kulüp: QPR
    Bonservissiz
  3. Cardiff Yeni kulüp: Forest
    Kiralık dönüşü
  4. Forest Yeni kulüp: Cardiff
    Kiralık
  5. Aston Villa Yeni kulüp: Forest
    Bonservissiz
  6. Middlesbrough Yeni kulüp: Aston Villa
    Transfer 3.5M €
  7. Transfer Belirtilmemiş
  8. Barnet Yeni kulüp: Bristol City
    Transfer 225k €
  9. Harrow Yeni kulüp: Barnet
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)39
Ortalama puan6,72
Son maç puanı6,413 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,72 Kas 2025 Şub 2026 Eki 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 6,5 6,7 6,5 6,9 6,5 6,7 6,2 6,7 8,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Football League Trophy Walsall 2 (2) 151 0 1 6,55
2026 EFL Cup Walsall 1 (1) 57 0 0 6,70
2026 League Two Walsall 5 (0) 45 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2024 · forvetler arasında yüzdelik (140 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 69 xG 50 Şut 50 xA 50 Kilit pas 98 Başarılı çalım 63 Kazanılan hava topu 20 Reyting 65

45 maç · 1.362 dk

Albert Adomah: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,33
69
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 1,98
50
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,98
98
Başarılı çalım / 90 dk 0,73
63
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,93
20
Reyting 6,82
65

Nasıl hesaplıyoruz?