OrcaScore
76

Orta saha

Aires Sousa

Takip et Karşılaştır
Maç
26
1.350 dk
Gol
6
G+A / 90 dk: 0,53
Asist
2
Ortalama reyting
6,97
Yaş28
Doğum tarihi17 Eyl 1998
Boy173 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri140 B €

Sezon performansı · 2024

Maç / İlk 1111 / 4
Dakika366
Reyting6,63
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (2)
Pas · isabet139 · %73
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele36 / 85
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top11
İsabetli orta6
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma7
Top kazanma30
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul7
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 113 / 2
Dakika208
Reyting8,37
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)8 (4)
Pas · isabet103 · %68
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele35 / 55
Başarılı çalım19
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%38
İsabetli uzun top4
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma0
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul0
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 1112 / 8
Dakika776
Reyting6,94
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)15 (6)
Pas · isabet277 · %77
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele70 / 171
Başarılı çalım14
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%20
İsabetli uzun top20
İsabetli orta9
Kazanılan hava topu9
Uzaklaştırma2
Top kazanma46
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul10
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
29 Ağu 2026 Dalvík Reynir – KFG 2–0 – –
8 Ağu 2026 Dalvík Reynir – Kári Akranes 1–1 – –
29 Tem 2026 UMF Selfoss – Dalvík Reynir 2–1 – –
3 Tem 2026 Hviti Riddarinn – Dalvík Reynir 3–3 – –
14 Haz 2026 Dalvík Reynir – Haukar H 3–0 – –
30 May 2025 FK Igman Konjic – FK Borac Banja Luka 0–1 25' 7.0
25 May 2025 HŠK Zrinjski Mostar – FK Igman Konjic 3–0 13' 6.4
17 May 2025 FK Igman Konjic – GOŠK Gabela 1–2 4' 6.7
9 May 2025 FK Sloboda Tuzla – FK Igman Konjic 2–2 46' 6.6
2 May 2025 HŠK Posušje – FK Igman Konjic 2–1 36' 7.0
26 Nis 2025 FK Igman Konjic – FK Radnik Bijeljina 1–1 62' 7.0
22 Nis 2025 FK Velež Mostar – FK Igman Konjic 2–2 64' 6.4
19 Nis 2025 FK Igman Konjic – NK Široki Brijeg 2–1 30' 6.3
13 Nis 2025 FK Sloga Doboj – FK Igman Konjic 0–1 26' 6.3
5 Nis 2025 FK Igman Konjic – Željezničar 0–1 – –

Kariyer ve transferler

13 kulüp · 13 kayıt
  1. Machico Yeni kulüp: Dalvík R
    Bonservissiz
  2. Igman Yeni kulüp: Machico
    Bonservissiz
  3. Banga Yeni kulüp: Igman
    Bonservissiz
  4. Transfer Belirtilmemiş
  5. Bonservissiz
  6. Bylis Yeni kulüp: Džiugas
    Bonservissiz
  7. Marítimo B Yeni kulüp: Bylis
    Bonservissiz
  8. Maritimo U23 Yeni kulüp: Marítimo B
    Transfer
  9. Armacenenses Yeni kulüp: Cova Piedade 23
    Bonservissiz
  10. Benfica B Yeni kulüp: Armacenenses
    Bonservissiz
  11. Covilhã Yeni kulüp: Benfica B
    Kiralık dönüşü
  12. Benfica B Yeni kulüp: Covilhã
    Kiralık
  13. Benfica U19 Yeni kulüp: Benfica B
    Transfer

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2024 TOPLYGA FK Banga Gargždai 12 (8) 776 3 1 6,94
2024 WWIN Liga BiH FK Igman Konjic 11 (4) 366 0 0 6,63
2024 LFF Cup FK Banga Gargždai 3 (2) 208 3 1 8,37

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Pirma Lyga 2024 · forvetler arasında yüzdelik (55 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 52 xG 48 Şut 50 xA 97 Kilit pas 97 Başarılı çalım 92 Kazanılan hava topu 6 Reyting 99

15 maç · 1.166 dk

Aires Sousa: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,31
52
xG / 90 dk 0,31
48
Şut / 90 dk 2,32
50
xA / 90 dk 0,31
97
Kilit pas / 90 dk 2,47
97
Başarılı çalım / 90 dk 5,02
92
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,23
6
Reyting 7,75
99

Nasıl hesaplıyoruz?