OrcaScore
3

Defans

Agustín Sández

Takip et Karşılaştır
Maç
36
2.752 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,07
Asist
2
Ortalama reyting
6,67
Yaş25
Doğum tarihi16 Oca 2001
Boy184 cm
Kilo78 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri2,7 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1127 / 25
Dakika2.034
Reyting6,67
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)24 (8)
Pas · isabet778 · %81
Kilit pas17
Top kapma / Pas arası42 / 25
Kazanılan ikili mücadele89 / 182
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart7 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,83 / 0,79
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top24
İsabetli orta10
Topla buluşma1.315
Top kaybı240
Top kaptırma14
Kazanılan hava topu30
Kazanılan yer ikilisi59
Uzaklaştırma68
Top kazanma83
Maruz kaldığı faul12
Yaptığı faul27
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç7
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)216,41
En yüksek hız (km/sa)35,31
Maç / İlk 117 / 7
Dakika582
Reyting6,67
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet226 · %84
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası8 / 6
Kazanılan ikili mücadele21 / 57
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,11 / 0,33
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top4
İsabetli orta5
Topla buluşma375
Top kaybı65
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma9
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul12
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)63,37
En yüksek hız (km/sa)34,92
Maç / İlk 112 / 2
Dakika136
Reyting–
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum39
Teknik39
Taktik49
Savunma69
Yaratıcılık42

Karakteristikler

Zayıf yönler

1318

Milli takım

  • Paraguay5 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
7 Kas 2026 Rosario Central – Estudiantes de Río Cuarto – – –
31 Eki 2026 Sarmiento – Rosario Central 1–2 90' 6.7
25 Eki 2026 Rosario Central – Huracán 2–0 90' 7.3
18 Eki 2026 Atlético Tucumán – Rosario Central 2–3 90' 6.5
11 Eki 2026 Rosario Central – Independiente Rivadavia 5–0 90' 7.5
26 Eyl 2026 Estudiantes de La Plata – Rosario Central 1–3 74' 6.5
20 Eyl 2026 Rosario Central – Argentinos Juniors 1–0 90' 6.9
13 Eyl 2026 Tigre – Rosario Central 0–1 90' 7.6
6 Eyl 2026 Rosario Central – Newell's Old Boys 1–1 66' 6.5
29 Ağu 2026 Rosario Central – Gimnasia y Esgrima 1–2 45' 6.7
25 Ağu 2026 CA Talleres – Rosario Central 2–2 11' 6.9
21 Ağu 2026 Corinthians – Rosario Central 1–0 83' 6.0
14 Ağu 2026 Rosario Central – Corinthians 0–0 88' 6.3
8 Ağu 2026 Rosario Central – Aldosivi 2–1 – –
3 Ağu 2026 River Plate – Rosario Central 0–1 90' 7.1

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 917k €
  1. Transfer 917k €
  2. Transfer
  3. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)39
Ortalama puan6,65
Son maç puanı6,731 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,65 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 7,3 6,5 7,5 6,5 6,9 7,6 6,5 6,7 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Profesional de Fútbol Rosario Central 27 (25) 2.034 0 2 6,67
2026 CONMEBOL Libertadores Rosario Central 7 (7) 582 0 0 6,67
2026 Copa Argentina Rosario Central 2 (2) 136 0 0 –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Profesional de Fútbol 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (120 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 59 Pas arası 6 Uzaklaştırma 61 Kazanılan hava topu 20 İkili mücadele başarısı 3 Pas isabeti 59 İlerletici top taşıma 100 Reyting 58

5 maç · 302 dk

Agustín Sández: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,09
59
Pas arası / 90 dk 0,60
6
Uzaklaştırma / 90 dk 5,36
61
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,89
20
İkili mücadele başarısı %42,9
3
Pas isabeti %80,1
59
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,98
100
Reyting 6,92
58

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?