OrcaScore
28

Orta saha

Agustin Campana

  • Macará
  • Argentina
  • 28 yaş
  • 177 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
39
2.790 dk
Gol
14
G+A / 90 dk: 0,61
Asist
5
Ortalama reyting
7,47
Yaş28
Doğum tarihi2 May 1998
Boy177 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri820 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1119 / 15
Dakika1.366
Reyting7,63
Gol / Asist12 / 3
Şut (isabetli)62 (25)
Pas · isabet457 · %71
Kilit pas29
Top kapma / Pas arası24 / 14
Kazanılan ikili mücadele83 / 181
Başarılı çalım14
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist3,09 / 2,43
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat5
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%19
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol2
Direkten dönen0
İsabetli uzun top31
İsabetli orta16
Topla buluşma838
Top kaybı281
Top kaptırma23
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi75
Uzaklaştırma11
Top kazanma66
Maruz kaldığı faul37
Yaptığı faul25
Ofsayt5
Kazandırdığı penaltı2
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı7
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)75,81
En yüksek hız (km/sa)29,50
Maç / İlk 112 / 2
Dakika169
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet35 · %74
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele7 / 22
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,15 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Topla buluşma77
Top kaybı26
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma3
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)17,59
En yüksek hız (km/sa)34,65
Maç / İlk 1118 / 17
Dakika1.255
Reyting7,43
Gol / Asist2 / 2
Şut (isabetli)62 (20)
Pas · isabet470 · %63
Kilit pas30
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele124 / 263
Başarılı çalım33
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%3
İsabetli uzun top29
İsabetli orta14
Kazanılan hava topu17
Uzaklaştırma8
Top kazanma92
Maruz kaldığı faul18
Yaptığı faul17
Ofsayt2

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum63
Teknik65
Taktik40
Savunma39
Yaratıcılık58

Karakteristikler

Güçlü yönler

7

Zayıf yönler

6

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Macará – Barcelona SC Guayaquil 3–0 90' 9.1
25 Eki 2026 LDU – Macará 1–2 78' 7.0
17 Eki 2026 Macará – Independiente del Valle 1–0 89' 7.9
11 Eki 2026 Universidad Católica del Ecuador – Macará 0–1 87' 6.9
19 Eyl 2026 Aucas – Macará 1–2 77' 8.7
13 Eyl 2026 Macará – Emelec 1–0 81' 7.9
6 Eyl 2026 Independiente del Valle – Macará 3–1 90' 6.0
2 Eyl 2026 Macará – Manta FC 4–3 90' 8.7
30 Ağu 2026 Orense SC – Macará 1–2 62' 8.3
25 Ağu 2026 Libertad FC – Macará 1–0 74' 6.5
21 Ağu 2026 Macará – Santos 0–0 84' 6.8
18 Ağu 2026 Macará – Universidad Católica del Ecuador 1–1 45' 7.9
14 Ağu 2026 Santos – Macará 2–1 85' 5.8
9 Ağu 2026 Barcelona SC Guayaquil – Macará 1–2 83' 6.8
2 Ağu 2026 Macará – Guayaquil City 2–1 78' 8.9

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 8 kayıt
  1. Midland Yeni kulüp: Macará
    Bonservissiz
  2. Brown de Adrogué Yeni kulüp: Midland
    Bonservissiz
  3. Kiralık dönüşü
  4. Kiralık
  5. Bonservissiz
  6. Claypole Yeni kulüp: Temperley
    Bonservissiz
  7. Puerto Nuevo Yeni kulüp: Claypole
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Huracán U20 Yeni kulüp: Puerto Nuevo
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)40
Ortalama puan7,46
Son maç puanı9,11 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,46 Şub 2026 Tem 2026 Kas 2026 9,1

Son 10 maç

9,1 7,0 7,9 6,9 8,7 7,9 6,0 8,7 8,3 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 LigaPro Serie A Macará 19 (15) 1.366 12 3 7,63
2026 Primera Nacional Ferrocarril Midland 18 (17) 1.255 2 2 7,43
2026 CONMEBOL Sudamericana Macará 2 (2) 169 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera Nacional 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (392 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 30 Kilit pas 32 Başarılı pas 12 Pas isabeti 9 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 97 Top kapma + pas arası 70 Reyting 63

17 maç · 518 dk

Agustin Campana: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,03
30
Kilit pas / 90 dk 0,52
32
Başarılı pas / 90 dk 14,4
12
Pas isabeti %63,4
9
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 5,04
97
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,43
70
Reyting 6,82
63

Nasıl hesaplıyoruz?