OrcaScore
8

Orta saha

Adrián Arregui

  • Temperley
  • Argentina
  • 34 yaş
  • 176 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
26
1.978 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,05
Asist
0
Ortalama reyting
6,90
Yaş34
Doğum tarihi12 Ağu 1992
Boy176 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri270 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1125 / 25
Dakika1.858
Reyting6,90
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)12 (4)
Pas · isabet973 · %78
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele189 / 319
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart8 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%8
İsabetli uzun top61
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu51
Uzaklaştırma56
Top kazanma286
Maruz kaldığı faul21
Yaptığı faul35
Ofsayt3
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika120
Reyting–
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum43
Teknik47
Taktik36
Savunma47
Yaratıcılık42

Karakteristikler

Güçlü yönler

25

Zayıf yönler

1718

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
25 Eki 2026 Temperley – Club Atlético Chacarita Juniors 0–1 75' 7.0
19 Eki 2026 San Martín de San Juan – Temperley 1–1 69' 7.0
11 Eki 2026 Temperley – Nueva Chicago 2–1 68' 7.1
19 Eyl 2026 Temperley – Almagro 3–1 29' 6.6
13 Eyl 2026 Patronato – Temperley 0–0 90' 7.3
6 Eyl 2026 Temperley – Colegiales 3–1 90' 6.1
23 Ağu 2026 Temperley – Ferrocarril Midland 2–1 90' 7.1
17 Ağu 2026 Temperley – Los Andes 3–0 75' 7.1
9 Ağu 2026 Atlanta – Temperley 1–0 90' 7.1
2 Ağu 2026 Temperley – Gimnasia y Tiro de Salta 1–2 72' 6.7
18 Tem 2026 Temperley – Atlético de Rafaela 2–0 79' 6.7
12 Tem 2026 Agropecuario Argentino – Temperley 0–0 67' 6.8
4 Tem 2026 Temperley – Tristán Suárez 1–0 83' 7.5
20 Haz 2026 Temperley – San Martín de Tucumán 1–1 69' 6.8
14 Haz 2026 Temperley – Güemes 4–1 52' 7.2

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 17 kayıt · toplam bonservis 475k €
  1. Alianza Lima Yeni kulüp: Temperley
    Bonservissiz
  2. Temperley Yeni kulüp: Alianza Lima
    Bonservissiz
  3. Ind. Medellín Yeni kulüp: Temperley
    Bonservissiz
  4. Temperley Yeni kulüp: Ind. Medellín
    Kiralık dönüşü
  5. Ind. Medellín Yeni kulüp: Temperley
    Kiralık
  6. Kiralık dönüşü
  7. Kiralık
  8. Huracán Yeni kulüp: Ind. Medellín
    Kiralık dönüşü
  9. Ind. Medellín Yeni kulüp: Huracán
    Kiralık
  10. Temperley Yeni kulüp: Ind. Medellín
    Transfer 475k €
  11. Ind. Medellín Yeni kulüp: Temperley
    Kiralık dönüşü
  12. Temperley Yeni kulüp: Ind. Medellín
    Kiralık
  13. SM Tucumán Yeni kulüp: Temperley
    Kiralık dönüşü
  14. Temperley Yeni kulüp: SM Tucumán
    Kiralık
  15. Montréal Yeni kulüp: Temperley
    Kiralık dönüşü
  16. Temperley Yeni kulüp: Montréal
    Kiralık
  17. Berazategui Yeni kulüp: Temperley
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan6,90
Son maç puanı7,025 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,90 Şub 2026 Tem 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 7,0 7,1 6,6 7,3 6,1 7,1 7,1 7,1 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Primera Nacional Temperley 25 (25) 1.858 1 0 6,90
2026 Copa Argentina Temperley 1 (1) 120 0 0 –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera Nacional 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (180 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 10 Kilit pas 7 Başarılı pas 85 Pas isabeti 50 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 5 Top kapma + pas arası 91 Reyting 27

4 maç · 299 dk

Adrián Arregui: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
10
Kilit pas / 90 dk 0,00
7
Başarılı pas / 90 dk 33,7
85
Pas isabeti %73,7
50
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
5
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,41
91
Reyting 6,78
27

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?