OrcaScore
8

Orta saha

Adama Diarrassouba

  • Cavese
  • Côte d'Ivoire
  • 27 yaş
  • 166 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
9
643 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,71
Yaş27
Doğum tarihi3 Haz 1999
Boy166 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri135 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 7
Dakika565
Reyting6,76
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (1)
Pas · isabet207 · %84
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası15 / 3
Kazanılan ikili mücadele40 / 70
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,35 / 0,35
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta5
Topla buluşma343
Top kaybı77
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi37
Uzaklaştırma4
Top kazanma26
Maruz kaldığı faul18
Yaptığı faul7
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)46,02
En yüksek hız (km/sa)35,66
Maç / İlk 111 / 1
Dakika78
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet18 · %78
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele7 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum48
Teknik64
Taktik33
Savunma39
Yaratıcılık46

Karakteristikler

Güçlü yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Cavese – AZ Picerno 1–2 45' 6.6
25 Eki 2026 Foggia – Cavese 1–0 58' 6.8
26 Eyl 2026 Cavese – Savoia 1908 4–2 21' 6.5
20 Eyl 2026 Potenza Calcio – Cavese 4–2 90' 6.3
15 Eyl 2026 Cavese – Sorrento 2–3 90' 6.7
12 Eyl 2026 Cosenza – Cavese 0–0 90' 7.4
6 Eyl 2026 US Salernitana 1919 – Cavese 1–1 90' 6.6
28 Ağu 2026 Cavese – Audace Cerignola 3–1 81' 7.2
21 Ağu 2026 Bari – Cavese 3–0 – –
15 Ağu 2026 Campobasso FC – Cavese 2–0 78' 6.3
26 Nis 2026 Cavese – Cosenza 1–1 90' 6.6
19 Nis 2026 Siracusa – Cavese 1–1 90' 6.6
13 Nis 2026 Benevento – Cavese 0–1 90' 6.7
8 Nis 2026 Atalanta U23 – Cavese 1–1 82' 8.0
4 Nis 2026 Cavese – Casertana 0–1 66' 7.2

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 6 kayıt
  1. Campodarsego Yeni kulüp: Cavese
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Lornano Badesse Yeni kulüp: Campodarsego
    Bonservissiz
  3. Grassina Yeni kulüp: Lornano Badesse
    Bonservissiz
  4. Prato Yeni kulüp: Grassina
    Bonservissiz
  5. Athletic Carpi U20 Yeni kulüp: Prato
    Bonservissiz
  6. Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)31
Ortalama puan6,81
Son maç puanı6,631 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,81 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,8 6,5 6,3 6,7 7,4 6,6 7,2 6,3 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie C, Girone C Cavese 8 (7) 565 0 0 6,76
2026 Coppa Italia Serie C Cavese 1 (1) 78 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie C, Girone C 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (112 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 25 Kilit pas 21 Başarılı pas 49 Pas isabeti 46 İlerletici top taşıma 34 Başarılı çalım 83 Top kapma + pas arası 40 Reyting 65

6 maç · 463 dk

Adama Diarrassouba: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,03
25
Kilit pas / 90 dk 0,39
21
Başarılı pas / 90 dk 27,8
49
Pas isabeti %79,9
46
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
34
Başarılı çalım / 90 dk 1,94
83
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,97
40
Reyting 6,93
65

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?