OrcaScore
10

Forvet

Aboubacar Ali

Takip et Karşılaştır
Maç
9
748 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,24
Asist
1
Ortalama reyting
6,52
Yaş20
Doğum tarihi2 Nis 2006
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri425 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 6
Dakika568
Reyting6,61
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)17 (5)
Pas · isabet115 · %73
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele26 / 66
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist3,32 / 0,69
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%6
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top4
İsabetli orta2
Topla buluşma226
Top kaybı84
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma8
Top kazanma17
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul12
Ofsayt9
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)63,77
En yüksek hız (km/sa)34,98
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting6,50
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,20
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet27 · %81
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele2 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma52
Top kaybı23
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum56
Teknik42
Taktik50
Savunma39
Yaratıcılık40

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Comoros11 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2025

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 K. Beerschot V.A. – Royal Francs Borains 3–0 37' 6.7
17 Eki 2026 Oud-Heverlee Leuven – Royal Francs Borains 1–0 90' 6.5
10 Eki 2026 Koninklijke Lierse Sportkring – Royal Francs Borains 3–0 86' 6.6
4 Eki 2026 Comoros – Senegal 0–1 – –
29 Eyl 2026 Comoros – Namibia 1–0 90' 6.3
24 Eyl 2026 Cameroon – Comoros 3–1 90' 6.1
18 Eyl 2026 Royal Francs Borains – RSCA Futures U23 3–2 85' 6.9
6 Eyl 2026 Royal Francs Borains – KSC Lokeren 3–0 90' 7.2
30 Ağu 2026 Royal Excelsior Virton – Royal Francs Borains 0–1 90' 5.9
23 Ağu 2026 Royal Francs Borains – Koninklijke Sporting Hasselt 0–1 90' 6.7
17 Ağu 2026 RFC Liège – Royal Francs Borains 1–2 90' 6.3
24 Tem 2026 Entente Feignies-Aulnoye – Royal Francs Borains 0–2 – –
17 Nis 2026 Patro Eisden Maasmechelen – Royal Francs Borains 4–0 90' 6.1
11 Nis 2026 Royal Francs Borains – Jong KRC Genk U23 2–2 88' 8.7
4 Nis 2026 Koninklijke Lierse Sportkring – Royal Francs Borains 0–2 86' 6.6

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 7 kayıt
  1. Strasbourg Yeni kulüp: RFB
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Torreense Yeni kulüp: Strasbourg
    Kiralık dönüşü
  3. Strasbourg Yeni kulüp: Torreense
    Kiralık
  4. Nîmes Yeni kulüp: Strasbourg
    Kiralık dönüşü
  5. Strasbourg Yeni kulüp: Nîmes
    Kiralık
  6. Strasbourg 2 Yeni kulüp: Strasbourg
    Transfer
  7. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)24
Ortalama puan6,80
Son maç puanı6,731 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,80 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 6,5 6,6 6,3 6,1 6,9 7,2 5,9 6,7 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Challenger Pro League Royal Francs Borains 7 (6) 568 1 1 6,61
2026 Africa Cup of Nations Qual. Comoros 2 (2) 180 0 0 6,20
2026 Belgian Cup Royal Francs Borains – – 0 – 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Ligue 3 2024 · forvetler arasında yüzdelik (72 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 20 xG 33 Şut 38 xA 12 Kilit pas 23 Başarılı çalım 87 Kazanılan hava topu 10 Reyting 40

10 maç · 722 dk

Aboubacar Ali: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,12
20
xG / 90 dk 0,21
33
Şut / 90 dk 1,75
38
xA / 90 dk 0,02
12
Kilit pas / 90 dk 0,50
23
Başarılı çalım / 90 dk 3,37
87
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,62
10
Reyting 6,70
40

Nasıl hesaplıyoruz?