OrcaScore
16

Defans

Abner Vinícius

Takip et Karşılaştır
Maç
13
1.043 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,70
Yaş26
Doğum tarihi27 May 2000
Boy181 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri9,2 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 7
Dakika631
Reyting6,66
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet362 · %85
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele8 / 34
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,53 / 0,77
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta8
Topla buluşma488
Top kaybı81
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma13
Top kazanma30
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul9
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)63,58
En yüksek hız (km/sa)36,08
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet46 · %85
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 2
Kazanılan ikili mücadele3 / 7
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,08 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma71
Top kaybı15
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma4
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)10,50
En yüksek hız (km/sa)29,32
Maç / İlk 114 / 4
Dakika322
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet122 · %88
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası11 / 1
Kazanılan ikili mücadele16 / 33
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta1
Topla buluşma194
Top kaybı34
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma3
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum49
Teknik52
Taktik51
Savunma59
Yaratıcılık59

Milli takım

  • Brazil4 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 Real Sociedad – Olympique Lyonnais – – –
1 Kas 2026 Olympique Lyonnais – Angers 2–0 90' 6.6
26 Eki 2026 Paris Saint-Germain – Olympique Lyonnais 2–0 90' 6.1
22 Eki 2026 TSG Hoffenheim – Olympique Lyonnais 3–0 – –
18 Eki 2026 Olympique Lyonnais – OGC Nice 2–1 81' 6.7
15 Eki 2026 Olympique Lyonnais – Crystal Palace 3–2 90' 7.0
9 Eki 2026 RC Lens – Olympique Lyonnais 2–1 90' 6.2
19 Eyl 2026 Olympique Lyonnais – Stade Rennais 4–0 90' 7.6
12 Eyl 2026 Paris FC – Olympique Lyonnais 0–0 90' 6.6
4 Eyl 2026 Olympique Lyonnais – AJ Auxerre 3–1 90' 6.6
29 Ağu 2026 Olympique Lyonnais – Le Havre 1–1 10' 6.9
26 Ağu 2026 Olympique Lyonnais – Fenerbahçe 1–2 86' 6.2
18 Ağu 2026 Fenerbahçe – Olympique Lyonnais 1–1 90' 6.5
11 Ağu 2026 Olympique Lyonnais – AC Sparta Praha 3–0 85' 7.7
4 Ağu 2026 AC Sparta Praha – Olympique Lyonnais 2–1 90' 7.2

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 17.4M €
  1. Real Betis Yeni kulüp: Lyon
    Transfer 8M €
  2. Athletico Yeni kulüp: Real Betis
    Transfer 7M €
  3. Ponte Preta Yeni kulüp: Athletico
    Transfer 2.4M €
  4. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,89
Son maç puanı6,61 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,89 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,1 6,7 7,0 6,2 7,6 6,6 6,6 6,9 6,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Ligue 1 Olympique Lyonnais 8 (7) 631 0 0 6,66
2026 World Cup Qual. CONMEBOL Brazil 4 (4) 322 0 0 6,70
2026 UEFA Europa League Olympique Lyonnais 1 (1) 90 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Ligue 1 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (58 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 1 Pas arası 6 Uzaklaştırma 10 Kazanılan hava topu 3 İkili mücadele başarısı Pas isabeti 23 İlerletici top taşıma 78 Reyting 54

4 maç · 280 dk

Abner Vinícius: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,00
1
Pas arası / 90 dk 0,32
6
Uzaklaştırma / 90 dk 1,61
10
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,00
3
İkili mücadele başarısı –
–
Pas isabeti %84,0
23
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,61
78
Reyting 6,93
54

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?