OrcaScore
83

Forvet

Abdoulaye Sall

  • Carpi
  • Senegal
  • 25 yaş
  • 182 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
13
303 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 1,49
Asist
2
Ortalama reyting
6,71
Yaş25
Doğum tarihi28 Ara 2000
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri95 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 0
Dakika195
Reyting6,65
Gol / Asist2 / 2
Şut (isabetli)8 (2)
Pas · isabet56 · %64
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele16 / 43
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,76 / 0,91
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta2
Topla buluşma104
Top kaybı41
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma2
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul5
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,23
En yüksek hız (km/sa)33,15
Maç / İlk 113 / 1
Dakika108
Reyting6,90
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet20 · %65
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele13 / 21
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü1
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu5
Uzaklaştırma1
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum59
Teknik60
Taktik41
Savunma28
Yaratıcılık37

Karakteristikler

Zayıf yönler

15

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Carpi – Renate 0–5 26' 6.4
28 Eki 2026 Carpi – Ravenna 7–5 16' 7.0
24 Eki 2026 Alcione Milano – Carpi 1–2 29' 6.7
17 Eki 2026 Carpi – Lumezzane 3–1 19' 7.6
10 Eki 2026 Pergolettese – Carpi 2–1 40' 7.0
3 Eki 2026 Pro Vercelli – Carpi 2–0 9' 6.3
27 Eyl 2026 Carpi – Arzignano Valchiampo 0–3 8' 6.4
20 Eyl 2026 Novara – Carpi 2–2 – –
17 Eyl 2026 Carpi – Ospitaletto Franciacorta 2–2 23' 6.2
13 Eyl 2026 Carpi – Cittadella 1–2 9' 6.3
6 Eyl 2026 AlbinoLeffe – Carpi 0–1 – –
2 Eyl 2026 Carpi – Pro Vercelli 7–6 33' 6.7
30 Ağu 2026 Carpi – Juventus Next Gen U23 3–3 14' 7.1
21 Ağu 2026 Union Brescia – Carpi 3–1 18' 6.5
15 Ağu 2026 Carpi – Pianese 3–2 59' 7.0

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt
  1. Ghiviborgo Yeni kulüp: Carpi
    Bonservissiz
  2. Imolese Yeni kulüp: Ghiviborgo
    Bonservissiz
  3. Pro Dronero Yeni kulüp: Imolese
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)31
Ortalama puan6,71
Son maç puanı6,41 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 6,71 Ara 2025 Mar 2026 Kas 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 7,7 6,7 7,6 7,0 6,3 6,4 6,2 6,3 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie C, Girone A Carpi 10 (0) 195 2 2 6,65
2026 Coppa Italia Serie C Carpi 3 (1) 108 1 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie C, Girone B 2024 · forvetler arasında yüzdelik (98 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 23 xG 64 Şut 73 xA 72 Kilit pas 42 Başarılı çalım 67 Kazanılan hava topu 72 Reyting 40

32 maç · 1.334 dk

Abdoulaye Sall: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,13
23
xG / 90 dk 0,32
64
Şut / 90 dk 2,50
73
xA / 90 dk 0,09
72
Kilit pas / 90 dk 0,61
42
Başarılı çalım / 90 dk 2,29
67
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,77
72
Reyting 6,71
40

Nasıl hesaplıyoruz?